11 kwietnia 2018, Mateusz Tomczak

Nowy moduł dla smartfonów Moto Z, tym razem dla fanów muzyki

Kategoria: Mobile Akcesoria Mobilne Akcesoria do telefonów, Tematyka: Motorola Lenovo, Producenci: Motorola Lenovo

Moto Stereo Speaker to moduł mający pełnić rolę głośnika. Jest zauważalnie lżejszy od innych tego typu modułów. Zgadnijcie dlaczego.

Lenovo jako jeden z nielicznych producentów może mieć powody do zadowolenia z zainteresowania się modułowymi smartfonami. Akcesoria Moto Mods dedykowane linii Moto Z okazały się na tyle trafionym pomysłem i na tyle zainteresować użytkowników, że cały czas warto je rozwijać.

Najnowsza propozycja to Moto Stereo Speaker. Nazwa wyraźnie sugeruje, czego można się spodziewać. To propozycja dla fanów muzyki, głośnik, dzięki któremu słuchanie ulubionych utworów będzie zdecydowanie przyjemniejsze niż z poziomu samego smartfona.

Moto Stereo Speaker ma wymiary 153 x 73 x 15 mm, waży 102 g. Jest zatem zauważalnie lżejszy od innych tego typu modułów - JBL SoundBoost, JBL SoundBoost 2 czy Amazon Alexa. Powód? W tym przypadku producent nie zaimplementował dodatkowej baterii, głośnik pobiera w związku z tym energię ze smartfona.

Moto Stereo Speaker

Moduł zapewniać ma dźwięk stereo, wyposażony został w dwa głośniki (28 mm średnicy), a także mikrofon, dzięki któremu będzie mógł pełnić rolę zestawu głośnomówiącego.

Moto Stereo Speaker wyceniony został na 59.99 dolarów. Do wyboru użytkowników oddane zostaną 3 wersje kolorystyczne - niebieska, czerwona i czarna.

Źródło: motorola

Komentarze

  • rulax, #

    Dla fanów muzyki? Raczej dla fanów wqr***a wszystkich dookoła charczącą pseudo-muzyką. Dla fanów muzyki wstawiliby jakiegoś fajnego DAC-a ze wzmacniaczem słuchawkowym.

  • q3aki, #

    w sumie to dziwie sie, ze jeszcze takiego moda nie zrobili - bo przenosny glosniczek to oni juz mieli

  • drFrankenstein, #

    Mało prawdopodobne że zrobią bo to niestety mało popularne hobby, a szkoda. Jeśli jednak mają zrobić taki moduł to koniecznie z wymiennymi kośćmi OPA albo pod-moduły na wzór Fiio, bo jeden wariant to za mało żeby konkurować z obecnymi przenośnymi wzmacnaczami.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)