19 września 2017, Mateusz Tomczak

Nowy, interaktywny zwiastun Śródziemie: Cień Wojny

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Warner Bros RPG Monolith Productions Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Warner Bros Monolith Productions

Monolith Productions i Warner Bros ponownie przypominają o Śródziemie: Cień Wojny. Premiera gry za niespełna miesiąc.

Czekający na Śródziemie: Cień Wojny nie mają powodów do narzekania na brak materiałów wideo promujących grę. Twórcy systematycznie publikują kolejne zwiastuny oraz fragmenty rozgrywki, o czym ponownie możemy się przekonać.

I trzeba przyznać, że tym razem postarano się o coś, co wymagało trochę pracy. Przede wszystkim mamy do czynienia z prawdziwymi aktorami. Co więcej, najnowszy zwiastun jest interaktywny. Oznacza, że oglądający mogą decydować o tym, co mają ochotę zobaczyć.

Tak naprawdę twórcy musieli przygotować zatem kilka filmików. Wszystko ma na celu zaakcentowanie, iż podczas rozgrywki wybory graczy odgrywać będą duże znacznie i przełożą się na dalszy rozwój wydarzeń.


Premiera Śródziemie: Cień Wojny odbędzie się 10 październiku. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: WBGamesUK

Komentarze

  • czarnobrody, #

    Ciekawe ile lepsze byłyby gry gdyby kasa z promocji poszła na produkcję...

  • Q2hvY2hsaWs8, #

    Nie byłyby lepsze, zapoznaj się z procesem tworzenia gry od pomysłu do wydania gry, wtedy poznasz odpowiedź.

    Prędzej można by było zapytać: czy większy budżet na produkcję, dałby w rezultacie lepszą grę? A przede wszystkim, czy w każdym przypadku byłoby to prawdziwe?

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.