27 lipca 2018, Wojciech Kulik

Nowy zestaw Nintendo Labo na zwiastunie - pojeździmy, polatamy, popływamy

Kategoria: Gry Sprzęt do gier Akcesoria do konsol, Tematyka: Nintendo, Producenci: Nintendo

Już we wrześniu do sklepów trafi nowy, trzeci już zestaw Nintendo Labo. Tak jak sugeruje to jego nazwa – Vehicle Kit – pozwoli on zasiąść za sterami rozmaitych pojazdów.

„Wielkie N” słynie z tego, że działa niekonwencjonalnie. W tym roku udowadnia na przykład, że kawałek kartonu może dać mnóstwo dobrej zabawy. Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa zestawy Nintendo Labo, ale jeszcze przed końcem lata dołączy do nich trzeci, zapowiadający się równie ciekawie. 

Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit to zestaw, który pozwoli użytkownikom konsoli Nintendo Switch zasiąść za sterami samochodu, samolotu i łodzi podwodnej. Oczywiście towarzyszy temu nowa gra, umożliwiająca wykorzystanie tych właśnie opcji. 

Nintendo Labo 3

Jak zwykle, zabawa rozpoczyna się od skonstruowania akcesoriów z kartonu. Przygotowana została naturalnie instrukcja obsługi, tłumacząca też przy okazji, jak to wszystko działa. Później już można przejść do wirtualnej rozrywki, która – jak można zobaczyć na zwiastunie – zapowiada się wybornie…

Nintendo Labo: Vehicle Kit – zwiastun:

„Naszym celem jest wywołanie uśmiechu na każdej twarzy [i] mamy nadzieję, że Nintendo Labo: Vehicle Kit […] pozwoli zupełnie nowym graczom rozpocząć przygodę w świecie Nintendo Labo i doświadczyć niesamowitej kombinacji budowania, grania i odkrywania” – powiedział Stephan Bole, prezes Nintendo of Europe.

Nintendo Labo Vehicle

Rynkowa premiera nowego zestawu Nintendo Labo została zaplanowana na 14 września. 

Źródło: Nintendo

Komentarze

 • Balrogos, #

  1,5k za karton?

 • kitamo, #

  żule u mnie pod blokiem tylko kartony wynoszą z kontenera na makulaturę bo dobrze wiedzą że cenne.
  Wiedzieli o tym przed Nintendo.

 • kamil_18_19, #

  Przeczytałem, obejrzałem i nie widzę ceny za te "kontrolery" jedyną cenę co widzę 1,5 K to cena Konsoli Nintendo Switch, pod artykułem.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.