21 kwietnia 2017, Mateusz Tomczak

Nieoficjalna specyfikacja Xiaomi Mi MIX 2 - nawet 8 GB RAM

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Xiaomi, Producenci: Xiaomi

Przed szereg wyrwał się sklep GearBest, w którego ofercie pojawił się nadchodzący Xiaomi Mi MIX 2 - smartfon określany mianem bezramkowego.

Xiaomi Mi MIX 2 został przez nas zaliczony do grona najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2017 roku. Doniesienia z nim związane monitorujemy zatem z dużą uwagę, zwłaszcza, gdy są tak interesujące jak teraz.

Smartfon pojawił się bowiem w sklepie GearBest, dzięki czemu po raz pierwszy otrzymaliśmy bliższe informacje na temat specyfikacji. Nikogo nie zaskoczy chyba to, iż zapowiada się ona imponująco.

Xiaomi Mi MIX 2 posiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz bardzo duże zasoby pamięci. W najciekawszym wariancie mielibyśmy otrzymać aż 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni na dane. Pracą urządzenia zarządzać ma Android 7.1 Nougat z MIUI 9, poza tym wspomniano o kamerach 19 Mpix i 13 Mpix, baterii 4500 mAh i funkcji dual SIM.

Xiaomi Mi MIX 2 specyfikacja sklep

Nie sposób zapomnieć jednak o ekranie. GearBest sugeruje tutaj panel AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości 2540 x 1440 pikseli. Raczej nie zajmie on całego przedniego panelu, niemniej robić ma pod tym względem jeszcze większe wrażenie niż poprzednik.

Nie ma oczywiście pewności, że GearBest przedstawił specyfikację, z jaką ostatecznie się spotkamy. Z drugiej strony podobne przecieki często się sprawdzają. Zwłaszcza, że powyższe parametry wydają się jak najbardziej prawdopodobne. Względem Xiaomi Mi MIX byłaby to naturalna ewolucja.

Źródło: GearBest

Komentarze

 • ciomasta, #

  Może tym razem zdecydują na sprzedaż w EU/NA .

 • cinoski, #

  Gdyby tylko aparat był od Sony a nie znowu wytwór radzieckiej myśli technicznej odporny na ostrzał artyleryjski ale nie robiący zdjęć byłoby super.

 • mat9v, #

  Ta specyfikacja jest tam od miesiąca i jest co najwyżej domysłem. Im się nawet nie chciało poprawić specyfikacji Mi6 na którego mają już przedsprzedaż.

 • drcocaina, #

  Stare przysłowie mówi gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Chińczycy najwyraźniej zamierzają pozamiatać koreańskie telefony i iPhone "made in USA". Ja osobiście życzę im sukcesu czy to Xiaomi czy inna chińska marka.

 • Dudi4Fr, #

  O by była wersja globalna z pełnym wsparciem dla 4G!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.