13 września 2018, Mateusz Tomczak

Nieoficjalna specyfikacja OnePlus 6T

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: OnePlus Chińskie telefony, Producenci: OnePlus

OnePlus 6T ma być wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 845 i potrójną kamerę główną.

Przez kilka najbliższych dni branża mobilna będzie skupiała się na nowych iPhone'ach, co z pewnością nie spodoba się innym producentom. Niektórzy z nich będą w najbliższych tygodniach chwalić się swoimi nowościami, w efekcie czego zaprezentowany zostanie między innymi OnePlus 6T.

Ostatnio mówi się o nim coraz częściej. Padały wzmianki na temat kilku elementów specyfikacji, ale tak konkretnego przecieku jak teraz jeszcze nie było. Jeden z chińskich sklepów zamieścił w swojej ofercie OnePlus 6T i tym samym zdradził niemal wszystkie parametry smartfona.

Z ujawnionych tu informacji wynika, iż OnePlus 6T zostanie wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Wyświetlacz będzie posiadał notch w kształcie kropli wody, a także zintegrowany czytnik linii papilarnych (to potwierdzał już sam producent). Za wydajność odpowiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 845 współpracujący z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM.

Poza tym na pokładzie smartfona spodziewać można się 64 GB, 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej, potrójnej kamery głównej (20 Mpix, 12 Mpix, ToF 3D), kamery frontowej 25 Mpix oraz baterii 3500 mAh. Pracami urządzenia zarządzać ma nowa wersja Oxygen OS bazująca na systemie Android 9.0 Pie.

OnePlus 6T specyfikacja

Oczywiście można zastanawiać się nad wiarygodnością źródła, ale trzeba też zaznaczyć, że zdecydowana większość przedstawionych tu informacji pokrywa się z wcześniejszymi przeciekami.

Oficjalnej premiery OnePlus 6T spodziewamy się za nieco ponad miesiąc.

Źródło: gizmochina

Komentarze

  • MrAve, #

    Innowacje...Wszędzie innowacje \o/

    -_-

  • ciomasta, #

    Jak będzie miał aparat Szeroko kątny jak u LG to kupuje :) tylko aby nie był zbyt dużym cegłą .

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.