30 listopada 2018, Zespół Marketplace

Nawet 50 euro rabatu za założenie konta Amazon Business

Kategoria: Ciekawostki Technologie i Firma Internet, Tematyka: Amazon Promocje, Producenci: Amazon

Załóż konto Amazon Business, poczekaj na wiadomość z kodem rabatowym i zapłać nawet o 50 proc. mniej podczas pierwszych zakupów o wartości 100 euro.

Prowadzisz firmę i lubisz promocje, a nie masz jeszcze konta Amazon Business? W takim razie ta akcja jest skierowana do Ciebie. Co należy zrobić, by otrzymać 50 proc. zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro?

Odpowiedź brzmi: niewiele. Oczywiście przede wszystkim należy założyć (darmowe) konto Amazon Business, korzystając z tego linku. Po upływie maksymalnie 48 godzin (w ciągu których dokonana zostanie weryfikacja), na skrzynkę mailową trafi kod rabatowy, pozwalający zaoszczędzić nawet 50 euro. 

Amazon Business promocja

Gdzie jest haczyk? Nie ma, ale jest kilka wymogów, które trzeba spełnić. Przede wszystkim rejestracji konta należy dokonać do 7 stycznia 2019 roku, a kodu użyć najpóźniej 12. dnia tego miesiąca. Aby skorzystać z rabatu trzeba też dokonać (jednego) zamówienia na produkty sprzedawane i wysyłane przez Amazon oraz wybrać inną formę niż faktura. Dodajmy jeszcze, że z promocji można skorzystać tylko raz.

A dlaczego w ogóle warto mieć konto Amazon Business? Poza (dotyczącymi wszystkich klientów tego sklepu) zaletami związanymi między innymi z szeroką ofertą czy darmową dostawą, klienci biznesowi mogą też skorzystać z bonusów. Jakich? Na przykład: łączenia zamówień pracowników w jedno konto i tworzenia grup nabywców, wykresów i tabel do monitoringu wydatków, integracji z firmowymi systemami zakupowymi czy ofert dostępnych wyłącznie dla przedsiębiorstw. Dopełnieniem całości są ceny wyświetlane bez podatku VAT. Więcej informacji na stronie.

Źródło: Amazon

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.