23 października 2018, Wojciech Kulik

Teraz z mytaxi jeszcze szybciej zamówisz taką taksówkę, jakiej potrzebujesz

Kategoria: Mobile Aplikacje mobilne Ciekawostki Internet, Tematyka: mytaxi

Jest już dostępna nowa aplikacja mytaxi na smartfony z systemami iOS oraz Android. Najważniejszą nowością są czytelne Klasy Usługi, pozwalające szybko zamówić taką taksówkę, jakiej potrzeba.

Aplikacja mytaxi od lat sprawia, że zamawianie taksówki i późniejsze opłacenie usługi staje się znacznie prostsze. Po ostatniej aktualizacji jest nawet lepiej, bo pojawiły się opcje pozwalające na szybki dobór odpowiedniego pojazdu dla siebie.

W zaktualizowanej aplikacji mytaxi zadebiutowała możliwość szybkiego wyboru taksówki zgodnej z preferencjami użytkownika. Jeśli tylko wszystkie są dostępne, to klient może zdecydować się na jeden z pięciu wariantów:

  • Taxi, czyli najbliższa, 
  • Stadard, czyli najtańsza (do 2 zł za kilometr), 
  • Plus – o podwyższonym standardzie
  • Taxi XL dla grup 5-8 osób
  • oraz Match, a więc współdzielona (tylko w Warszawie).

mytaxi klasy

Poza wyborem klasy usługi, użytkownik ma również możliwość wysłania wiadomości do kierowcy, wybrania opcji „Ulubiony kierowca”, „5-gwiazdkowa taksówka”, „małe zwierzęta” lub „przesyłka”, a także wyliczenia godziny dojazdu na miejsce docelowe już na etapie zamówienia.

mytaxi aplikacja

„Przebudowaliśmy aplikację w taki sposób, by niektóre istniejące wcześniej opcje dotychczas ukryte w menu, pojawiły się w prostych Klasach Usługi widocznych na głównym ekranie” – skomentował Johannes Mewes z mytaxi.

„Dzięki tej zmianie pasażer może jeszcze szybciej zamówić taksówkę dokładnie odpowiadającą jego indywidualnym preferencjom. Chcemy nieustannie rozwijać nasze funkcjonalności i oferować pasażerom różne opcje zamówienia przejazdu, tym samym przyczyniać się do poprawy mobilności w dużych miastach” – dodał.

Równocześnie ruszyła atrakcyjna promocja (która potrwa do 30 listopada 2018 roku). Krótko i na temat: po wpisaniu w aplikacji kodu „NAJ”, otrzymamy 30 proc. zniżki.

Źródło: mytaxi

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.