9 października 2018, Wojciech Kulik

Dziś premiera My Memory of Us - gry o nadziei, bohaterstwie i przyjaźni podczas wojny

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Cenega polskie gry Zwiastuny gier IMGN.PRO przygodowa Gry indie, Producenci: Cenega IMGN.PRO

Dzisiaj pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą rozpocząć przygodę w My Memory of Us – polskiej grze o tym, jak ważne jest (szeroko rozumiane) wsparcie w czasach terroru.

Słodko-gorzka opowieść o tym, jak przyjaźń może pomóc dzieciom przetrwać w czasach bezwzględnego terroru – to właśnie My Memory of Us, a więc gra polskiego studia Juggler Games, która dzisiaj debiutuje na rynku.

Bohaterami My Memory of Us są chłopiec i dziewczynka – on jest mistrzem skradania, ona zaś zaskakuje swoją szybkością. Największe korzyści przynosi jednak ich współpraca i to ten fakt wykorzystają gracze, rozwiązując zagadki, pokonując przeszkody i realizując zadania, poznając kolejne rozdziały opowieści zainspirowanej historycznymi realiami.

My Memory of Us screen

W oficjalnym opisie tej produkcji czytamy: „My Memory of Us to gra przygodowa z elementami łamigłówki opowiadająca o nadziei i bohaterstwie w obliczu bezwzględnego terroru. Historia rozpoczyna się w Mieście — miejscu inspirowanym Warszawą sprzed II wojny światowej. Chłopiec i dziewczynka z dwóch różnych światów spotykają się i bawią beztrosko. Gdy wybucha wojna, dzieci potrzebują Twojej pomocy, aby przetrwać niebezpieczeństwa płynące z okupacji ich świata”.

Ten miks dzisiaj debiutuje na rynku – równocześnie premierę mają wersje przeznaczone na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Choć jest to polska gra, możemy liczyć wyłącznie na napisy w naszym języku. Nie można mieć jednak pretensji, bo lektorem będzie sam Patrick Stewart (czyli  Jean-Luc Picard ze Star Treka i profesor Charles Xavier z serii X-Men).

My Memory of Us – trailer na premierę:

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawała gra, to możecie obejrzeć oficjalną serię filmów na ten temat:

Źródło: Juggler Games

Komentarze

  • kitamo, #

    ma klimat

  • M.K.1984, #

    Tak czuje coś w kościach.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)