14 września 2018, Paweł Maziarz

MSI przygotowane do premiery płyt Z390 - modele MPG Z390 Gaming Plus i MAG Z390 Tomahawk

Kategoria: Komputery Podzespoły Płyty główne, Tematyka: Płyty główne do gier Płyty główne Intel MSI, Producenci: MSI

Tajwański producent ma w planach wydanie całej gamy płyt głównych Intel Z390. Wiemy czego można się spodziewać po dwóch ekonomicznych modelach - MPG Z390 Gaming Plus i MAG Z390 Tomahawk.

Czekacie na płyty główne Intel Z390? Niedawno pisaliśmy o modelach Gigabyte i ASRock, ale swoje konstrukcje przygotowuje też firma MSI.

Tajwański producent ma w planach modele z nowych serii MAG, MPG i MEG (MSI Arsenal Gaming, MSI Performance Gaming i MSI Extreme Gaming?). Możemy więc liczyć na całą gamę konstrukcji z segmentu dla graczy.

MSI MPG Z390 Gaming Plus

MSI MPG Z390 Gaming Plus to następca modelu Z370 Gaming Plus. Na uwagę zasługuje czarno-czerwona kolorystyka oraz wcięcie w laminacie. Producent przewidział podstawowy zestaw złączy.

MSI MAG Z390 Tomahawk

Wyżej plasuje się MSI MAG Z390 Tomahawk, który zastąpi model Z370 Tomahawk. Płyta została utrzymana w czarno-srebrnej kolorystyce, a dodatkowym atutem są rozbudowane radiatory i podświetlenie Mystic Light RGB. Możemy też liczyć na bogatszy zestaw złączy.

Nieoficjalnie wiadomo, że płyty główne Intel Z390 zadebiutują 8 października. Ceny nowych modeli jeszcze nie są nam znane.

Źródło: VideoCardz, Expreview

Komentarze

  • stalkerpl, #

    skok cenowy conajmniej o 200zł w stosunku do poprzeniej serii, na początku nawet wiecej i to z powodu 2 ledów wiecej niż w starszej wersji

  • rlistek, #

    Profesjonalny wróżbita widzę.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.