19 maja 2017, Wojciech Kulik

Mount & Blade za darmo - pospieszcie się

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: gra akcji

Jeśli chcecie otrzymać grę Mount & Blade zupełnie za darmo, to jak najszybciej udajcie się na stronę platformy GOG i róbcie, co trzeba.

Mount & Blade 2: Bannerlord powstaje już od dłuższego czasu i premiery nie widać, dlatego warto pomyśleć może o nadrobieniu zaległości. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zagrać w „jedynkę”, to lepszej okazji już nie będzie. Pospieszcie się, a pobierzecie ją zupełnie za darmo.

Na GOG-u trwa promocja, w ramach której prawie dziewięcioletnią już grę Mount & Blade można zgarnąć całkowicie bez opłat. Choć nie osiągnęła ona jakiegoś spektakularnego sukcesu, to w pamięci graczy na całym świecie wpisała się jako naprawdę udany symulator średniowiecznego rycerza. Czy zatem warto? Za darmo wręcz grzechem byłoby nie spróbować.

Promocja potrwa jeszcze tylko przez kilkadziesiąt godzin, dlatego chętni powinni jak najszybciej udać się na stronę platformy i kliknąć „Get it here”. Rozszerzenia dostępne są zaś z 75-procentowymi rabatami, więc i dla tych, którzy „podstawkę” mają już za sobą, coś ciekawego powinno się znaleźć.

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

 • pycipro, #

  JANUSZE JUZ ROBIA KONTA BY WYSTAWIC TO POTEM NA ALLGRO LUL.

 • MarTum, #

  Przynajmniej coś robią i sobie zarobią, a do kupna nikt nie zmusza. Jak zwykle narzekają jedynie ci którzy ani nie sprzedają ani nie kupują.

 • rlistek, #

  Buahahah, to już przypomina zbieranie butelek po studentach :D
  Też sobie panowie zarobią, a co. Faktycznie... "coś robią".

 • BariGT, #

  Pomijajac fakt, ze to jest pewnie niegodne z licencja to sam pomysl przypomina mi sprzedawanie olowkow z Ikei czy innego obi. Niby mozna ale jednak to szczyt cebuli. Pozniej podobni byznesmeni beda ta gre za darmo dla "chorej curki".

 • pscager, #

  Twoje "LUL" sprowadziło całą wypowiedź do śmietnika.

 • kitamo, #

  W sumie lepsze niz For Honor ;)

 • Sharimsejn, #

  Może słabe myślenie ale nie powinno coś takiego być w ogóle za darmo, a nie w jakiejś promocji? Mało tego z dodatkami, za które nadal trzeba zapłacić.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.