29 kwietnia 2019, Wojciech Kulik

Dziś premiera gry Mordhau

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Zwiastuny gier gra akcji gra sieciowa

Gra Mordhau oficjalnie wylądowała na rynku. Wszyscy zainteresowani mogą już sprawdzić, jak to jest być średniowiecznym rycerzem.

Wirtualne pola bitew zostały otworzone. W sprzedaży oficjalnie dostępna jest już gra Mordhau, pozwalająca wcielić się w średniowiecznego rycerza i zmierzyć się z dziesiątkami innych graczy, którzy uczynili to samo.

Mordhau to gra akcji, której twórcy starali się zaprojektować walkę w taki sposób, by zarazem cechowała się realizmem i dawała dużo przyjemności. Czy tak rzeczywiście jest, można już przekonywać się w trybach solowej rozgrywki, kooperacji oraz rywalizacji. Łącznie na wirtualnych arenach mierzyć może się maksymalnie 64 graczy.

W Mordhau akcję obserwować można z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby, walczyć w zwarciu i na dystans oraz z wykorzystaniem machin oblężniczych, a także wybierać broń z szerokiego arsenału i rozwijać własny styl walki.

Stworzona przez studio Triternion gra Mordhau dostępna jest wyłącznie w wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Te ostatnie muszą mieć na pokładzie minimum 8 GB pamięci RAM, kartę graficzną pokroju GTX 680 oraz procesor klasy Intel Core i5 4670. To już wszystko, co trzeba wiedzieć, więc zostawiamy was z ostatnim trailerem – oto on…

Mordhau – trailer gry:

Na koniec ważna wiadomość: gra Mordhau na platformie Steam kosztuje 107,99 zł. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup do 6 maja, zapłacicie nieco mniej – 97,19 zł. 

Źródło: Triternion

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)