13 stycznia 2018, Jakub Kuczma

Mobilna gra roku - Game Developers Choice Awards

Kategoria: Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS, Tematyka: Gry indie

Jak zwykle początek roku obfituje w różnego rodzaju rankingi i podsumowania. Tym razem zobaczmy jakie gry mobilne zostały nominowane w plebiscycie GDCA.

Jedną z najbardziej prestiżowych nagród jest Game Developers Choice Awards, której zwycięzców poznamy na marcowej gali. Wyróżnienia są przyznawane w 10 kategoriach, ale ta na której się dzisiaj skupimy to Najlepsza gra mobilna.

Zobacz najlepsze gry mobilne 2017

Całe zestawienie możecie zobaczyć tutaj.

Komentarze

 • batchmax, #

  3:32 - Szkoda ze jedna z nominowanych do nagrody gier "inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Poruszająca problem uchodźców, którzy próbują się dostać do Europy" nie wspomina np. o przypadkach wolontariuszy, którzy zginęli z rąk osób z takich obozów uchodźców...

 • kombajn, #

  Albo tego ile było już zamachów terrorystycznych w wykonaniu tych "uchodźców". Do polskich mediów dociera mały procent tego co się dzieje. Mieszkam w Hamburgu i mieliśmy już bombę w metrze (na szczęście udało się rozbroić) atak gazem na stacji metra, dwa ataki nożowników w supermarketach i całą masę alarmów, pozamykanych stacji metra i pełno policji pod bronią. Niedaleko mnie świeżo zatrudniony w kebabie uchodźca zadźgał nożem klienta który go opieprzył za podanie zimnego jedzenia.
  Gra która opowiada historię biednych pokrzywdzonych przez los uchodźców gdzie kobieta jedzie a maż zostaje opiekować się dziećmi to wyssane z palca dyrdymały, robiące ludziom wodę z mózgu. Przyjeżdżają młodzi gniewni a nie kobiety z dziećmi (lub bez).

 • Finear, #

  to działa w obie strony wiesz?

 • silvver, #

  Czyli wyjeżdżasz do Syrii Finear?

 • KENJI512, #

  Szczególnie to "kobieta jedzie do Niemiec, a mężczyzna zostaje w Syrii opiekować się dziadkiem..." haha :D jak reporter TVNu, gdy w tle sami mężczyźni na plaży przybili, a on jak głupi mówił, że przybyły kobiety i dzieci skąś tam.

  A opis na Google Play po francusku, chyba dla grupy docelowej pisany :D

 • Sander Cohen, #

  Nie no... Na kazdej lodzi musialo sie znalezc jakies dziecko i matka do opieki (i posuw...a). A dziecko po to zeby zagrozic wyrzuceniem za burte lub wyrzucic w razie potrzeby gdy filmuja media i odegrac scenke o glebokiej rozpaczy.
  Ale media lubia takie historie i dbaja o dobro tych wyslannikow majacych za zadanie zasiedlanie nowych terenow i szerzenie strachu i zametu w normalnych krajach.

 • Snack3rS7PL, #

  To nawet już do gier politykę ładują!?

 • Marucins, #

  A ludzie się dziwią, na co idzie kasa Sorosa...

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.