31 marca 2019, Mateusz Tomczak

Metro: Exodus z trybem New Game+

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Metro Deep Silver 4A Games strzelanina, Producenci: Deep Silver

New Game+ to opcja pozwalająca na podejście do ukończonej już kampanii od nowa. Twórcy dość mocno ją tutaj rozbudowali.

Zgodnie z oczekiwaniami, Metro Exodus okazało się może nie idealną, ale naprawdę dobrą grą. Co ważne, twórcy nie poprzestali na premierze i systematycznie starają się zwiększać atrakcyjność swojej propozycji.

Graczy najbardziej cieszą darmowe aktualizacje. Zwłaszcza te, które nie tylko eliminują ewentualne błędy, ale też wnoszą do rozgrywki coś nowego. I właśnie tak określać można ostatnią łatkę, dzięki której Metro: Exodus rozbudowano o tryb New Game+.

Jego założenia nie będą dla nikogo zaskoczeniem. New Game+ to opcja pozwalająca na podejście do ukończonej już kampanii od nowa. Warto jednak dodać, że w tym przypadku twórcy pokusili się o zauważalne rozbudowanie tego trybu i oddanie do dyspozycji graczy kilka różnych wariantów związanych z tym, ile zdobytego wyposażenia chce się zachować (My Weapons, One Weapon, Crossbow oraz Backpack limitations) oraz kilka opcji pozwalających na zmiany zachowań przeciwników, a nawet ustawienia związane z pogodą.

Aktualizacja wprowadzająca tryb New Game+ wzbogaciła grę na wszystkich platformach docelowych. Przypomnijmy, że w tym przypadku to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: metrovideogame

Komentarze

 • piotreeeek, #

  Pecetowa wersja to akutalnie graficzny król.

 • piotreeeek, #

  Nie strasz już tymi rozblurowanymi filmikami z youtuba.

 • Eyesofthesouth, #

  ta gra żadnym graficznym królem nie jest. Z tymi srednimi teksturami to do króla daleko

 • MaNiAc, #

  Gra tak mierna (bez urazy dla tych, którym się podoba) że musiałem się zmuszać, żeby ukończyć. Twórcy to wiedzą i na siłę promują to coś. Do "prawdziwego" Metro 2033 dużo jej brakuje, klimatu, czasu rozgrywki. Dla mnie Nowe metro to takie ładne niewiadomo co.

 • login1969, #

  A dla mnie jest to najlepsza gra od czasów Bioshock.Łyknąłem ją w 4 dni.Jest świetna.
  Teraz gram od nowa na wyższym poziomie trudności.Tak więc jednym się nie podoba,innym odpowiada i to bardzo.

 • mutissj, #

  świetna gierka 10/10

 • n4zgul, #

  Gra genialna pod względem klimatu i grafiki.

 • Doctor, #

  Tryb New Game+ powinien dodać voiceover dla głównej postaci gry. Sprzedaż gry podskoczyłaby kilkukrotnie.

 • zuzannator, #

  Uwaga, gra zawiesza mi się w połowie i mimo usilnych starań nie mogę jej uruchomić. Jestem OKOTA!!! Syf i nędza. Nie warte swej ceny. RTX niczego nie wnosi. Gniot. Metro 2033 było świoetne to jest po prostu słabe, zreszto co ja tam wiem, przecież nie moge skońćzyć bo się wywala.

 • Agares, #

  zmień sobie na dx11. problemów z zawieszaniem nie miałem a grę skończyłem 2 razy. a teksty w stylu gniot itp to sobie odpuść bo pie****

 • login1969, #

  Nikomu się nie zawiesza tylko tobie...Może pora zmienić albo przynajmniej upgrejdować sprzęt żeby grać w najnowsze tytuły?

 • zuzannator, #

  Uwaga, gra zawiesza mi się w połowie i mimo usilnych starań nie mogę jej uruchomić. Jestem OKOTA!!! Syf i nędza. Nie warte swej ceny. RTX niczego nie wnosi. Gniot. Metro 2033 było świoetne to jest po prostu słabe, zreszto co ja tam wiem, przecież nie moge skońćzyć bo się wywala.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)