19 maja 2017, Mateusz Tomczak

Life is Strange 2 oficjalnie zapowiedziane

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole, Tematyka: Dontnod przygodowa

Fani twórczości Dontnod Entertainment mogą zacierać ręce. Potwierdzono prace nad kontynuacją Life is Strange.

Dobre wieści dla fanów gier przygodowych. Jeśli zaliczacie się do ich grona to kojarzycie zapewne Life is Strange. Twórcy tego tytułu mają powody do radości oraz dalszych prac nad rozwojem marki.

Studio Dontnod Entertainment poinformowało, iż Life is Strange znalazło już 3 miliony nabywców. Jak na tego typu gatunek gier jest to wynik naprawdę dobry. Nie dziwi zatem jednoczesna zapowiedź Life is Strange 2.

Niestety za wcześnie na jakiekolwiek konkrety. Twórcy nie pochwalili się nawet tym, na jakich platformach nowa odsłona serii zadebiutuje, nie mówiąc już o dacie premiery czy założeniach dotyczących fabuły.

Kiedy pojawią się zatem bliższe informacje? Być może już niedługo. Okazuje się bowiem, że projekt nie jest zupełnie nowy. Twórcy pracują nad nim już ponad rok, od premiery Life is Strange w wydaniu pudełkowym, a więc od stycznia zeszłego roku.


Źródło: Life Is Strange

Komentarze

  • limera1n, #

    Warto przypomnieć iż przy okazji pierwszej części twórcy twierdzili iż każdy, nawet nawet najmniej istotny wybór w toku akcji będzie miał wpływ na zakończenie. Niestety - finalnie stawaliśmy przed jednym wyborem i nie ważne czy realizowaliśmy zadania poboczne czy totalnie olaliśmy fabułę. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w drugiej odsłonie tego tytułu.

  • rlistek, #

    Owszem, ale jak dla kogoś kto w ogóle nie gra w tego typu gry, LiS bardzo mi się podobało. Aczkolwiek potwierdzam, że ostatni rozdział trochę rozczarowywał jednak - za dużo 'pseudo-gameplayu' za mało fabuły. No i ten wybór zakończenia na końcu, o którym mówiłeś.
    Niemniej czekam na LiS2, na pewno zagram.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.