5 stycznia 2018, Paweł Maziarz

Lian Li wskrzesza legendarną markę LanCool

Kategoria: Komputery Podzespoły Obudowy, Tematyka: Lian Li CES 2018, Producenci: Lian Li

LanCool zasłynął z bardzo dobrych obudów komputerowych. Czy wskrzeszona marka będzie miała szansę z konkurencją?

Pamiętacie firmę LanCool, która niegdyś była jednym z największych graczy na rynku obudów PC? Firma Lian Li postanowiła wskrzesić legendarną markę!

Firma LianLi zasłynęła z aluminiowych konstrukcji, które wyróżniają się minimalistyczną stylistyką. Koncepcja producenta z pewnością należy do bardziej charakterystycznych, ale nie każdemu przypadnie do gustu – szczególnie entuzjastom i graczom.

Odrębną, efektowniejszą wizję stanowiły właśnie modele marki LanCool – szczególną popularnością cieszyły się modele K58, K60 i K62. Niestety, kilka lat temu została ona wycofana z oferty producenta. Teraz, gdy na rynku pojawiły się nowe trendy, producent zdecydował się reaktywować markę skierowaną dla entuzjastów.

Szczegóły nowej oferty jeszcze nie są znane, ale ma ona zostać ujawniona w przyszłym tygodniu na targach CES 2018. Już nie możemy się doczekać!

Źródło: TechPowerUp

Komentarze

 • Q'bot, #

  Ho, ho, ho!
  Na zdjęciu jest moja obudowa, tylko w wersji z oknem ^^

 • pociej, #

  "ale nie każdemu przypadnie do gustu – szczególnie entuzjastom i graczom"

  No tak, bez tony diod w wiejskich barwach nie spodoba się i to szczególnie entuzjastom i graczom...

  Co jak co ale według mnie prawdziwy entuzjasta właśnie zrezygnuje z tych krzykliwych, wręcz tandetnych, design'ów a przyciągną one amatorów preferujących "więcej, taniej, głośniej, jaśniej itd.".

  Kule dyskotekową na biurko zaraz zaczną dodawać bo inaczej się nie spodoba...

 • Finear, #

  to że masz wszędzie rgb nie znaczy że odrazu musisz sobie kolory tęczy ustawiać

 • Geriavit, #

  Dokładnie, można mieć okno, podświetlenie i inne bajery, a jednocześnie zachować gustowny i elegancki wygląd. Tak samo jak ktoś się postara to zrobi wioskę z obudowy bez okna i podświetlenia. Druga sprawa, że każdy z tych wynalazków znajdzie swoich zwolenników jak i przeciwników, kwestia gustu.

 • Yansi, #

  Moja obudowa do LC na fotce, LanCool K-62. I miała cenę ludzką jak była dostępna, okolice 4 stówek. W niej teraz warto by było zmienić tylko plexi z okna na szkło hartowane i dodać zawiasy do paneli bocznych. ;)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.