13 czerwca 2018, Mateusz Tomczak

Poznaliśmy dokładną datę premiery polskiej gry KURSK

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: przygodowa Kiedy premiera Jujubee, Producenci: Jujubee

KURSK to gra inspirowana faktami. Rodzime studio Jujubee poinformowało, iż zadebiutuje ona 11 października tego roku - w wersjach na PC z Windows i Mac.

Polskie gry podbijają targi E3 2018 (mowa oczywiście o Cyberpunk 2077 oraz Dying Light 2), ale jest życie także poza tą imprezą.

Rodzime studio Jujubee podało wreszcie dokładną datę premiery gry KURSK. Zaplanowano ją na 11 października tego roku - w wersjach na PC z Windows i Mac.

Do wyboru graczy oddane zostaną dwa wydania - standardowe (gra, zestaw tapet, artbook w formie PDF do pobrania i soundtrack) oraz kolekcjonerskie (zawierające dodatkowo nadchodzący dodatek Kengir, grę planszową KURSK: The Board Game do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka). Ich ceny to odpowiednio 30 euro oraz 40 euro.

Planowane są również wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale tutaj debiut planowany jest na pierwsza połowę przyszłego roku. Korzystający z tych platform otrzymają jednak grę w pakiecie z szykowanym dodatkiem Kengir.

„KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych Szkwał. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.”

Źródło: jujubee

Komentarze

  • Balrogos, #

    Polska Gra ceny w Euro wtf? jesli gra nie oferuje kolo 100 godzin glownej fabuly to cena troche przesadzona(porownanie do wiedzmina), aczkolwiek im kibicuje bo lubie takie gry.

  • palmall, #

    Akcja na łodzi podwodnej.. no to musi być fascynujące.

  • Renji, #

    Przynajmniej nikt nie powie że nie ma świata otwartego, :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap