16 kwietnia 2018, Wojciech Kulik

Kup router TP-Link z MU-MIMO i odbierz prezent

Kategoria: Komputery Sieci Routery, Tematyka: TP-LINK Promocje, Producenci: TP-LINK

Firma TP-Link ruszyła z ciekawą promocją dla osób, które planują w najbliższym czasie wymianę swojego routera na nowy. Jeżeli zdecydujecie się na model z technologią MU-MIMO, otrzymacie prezent ...albo nawet dwa.

Stabilne łącze niezależnie od liczby połączonych urządzeń, efektywniejsza dystrybucja sygnału oraz większy zasięg i większa szybkość Wi-Fi – takie korzyści, według firmy TP-Link, płyną z korzystania z routera z technologią MU-MIMO. Jeśli zdecydujecie się na zakup takiego urządzenia bez zwlekania, będziecie mogli liczyć na dodatkowe korzyści, bo ruszyła specjalna promocja.

Jeśli będziecie wśród pierwszych 150 osób, które zdecydują się na zakup jednego z tych modeli:

  • Archer C2300
  • Archer C3150
  • Archer C5400
  • Deco M5

TP-Link routery

...i zarejestrujecie się na stronie akcji, to będziecie mogli odebrać dwa prezenty. Są to mianowicie: TL-PB2600, czyli stylowy i efektywny power bank o pojemności 2600 mAh oraz BS1001, czyli przenośny głośnik Bluetooth o niezłym brzmieniu, niedużej wadze i długim czasie pracy.

TP-Link TL-PB2600

Jeżeli natomiast będziecie trochę wolniejsi, to dla kolejnych 100 osób TP-Link przewidział nagrodę w postaci tego drugiego urządzenia, czyli bezprzewodowego głośnika. – „Każdy, kto ceni sobie stabilne łącze internetowe i lubi prezenty, powinien się spieszyć i skorzystać z oferty promocyjnej TP-Link już dziś!” – zachęca producent.

TP-Link BS1001

Promocja trwa do 31 maja lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: TP-Link

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.