12 czerwca 2019, Mateusz Tomczak

Kup Huawei P30 Pro lub Huawei P30 i odbierz smartwatch albo słuchawki

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Huawei Promocje Chińskie telefony, Producenci: Huawei

Producent zachęca do zakupu swoich flagowych smartfonów. Jeśli zrobi się to od 17 czerwca do 7 lipca, można spodziewać się wartościowego prezentu.

Huawei przygotował nową promocję, która powinna zainteresować osoby aktualnie poszukujące smartfona z wyższej półki. Zwłaszcza, jeśli zależy im na modelu dysponującym rozbudowanymi możliwościami fotograficznymi, bo do takowych zaliczają się Huawei P30 Pro i Huawei P30.

Kupujący Huawei P30 Pro otrzymają w prezencie sportowy zegarek Huawei Watch GT. Decydujący się na Huawei P30 mogą z koeli spodziewać się bezprzewodowych słuchawek FreeBuds Lite. Oferta będzie obowiązywała od 17 czerwca do 7 lipca lub do wyczerpania zapasów. Aby odebrać dodatkowy gadżet należy zgłosić zakup smartfona na stronie internetowej producenta, najwcześniej po 15 dniach od zakupu, a jednocześnie koniecznie między 2 lipca a 28 lipca.

Huawei P30 Pro promocja

Promocja będzie dostępna u wybranych partnerów producenta, w tym Media Expert, RTV EURO AGD, Media Markt i Komputronik. Będzie można skorzystać z niej również w Play w następujących kanałach sprzedaży: sklep internetowy, Infolinia oraz sklepy stacjonarne - wyłącznie z wysyłką pod wskazany adres. Liczba zestawów promocyjnych dostępnych w Play jest ograniczona.

W obydwu przypadkach mówimy o wartościowych prezentach. Rynkowa wartość Huawei Watch GT wynosi około 800 złotych, słuchawki FreeBuds Lite są warte około 400 złotych.

O samych smartfonach pisaliśmy już wielokrotnie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich czegoś więcej, a także sprawdzić, jakie zdjęcia można dzięki nim wykonać, zapraszamy do relacji z ich premiery, a także recenzji Huawei P30 Pro. Warto sprawdzić również artykuł dotyczący zastosowanego przez producenta zoomu optycznego.

Źródło: Huawei

Komentarze

 • sn00p, #

  Spoko! Poczekajmy jeszcze 3 miesiące i nowe smartfony Hujwej będą po 100 zł :)

 • ahael, #

  Już zaczyna się kombinowanie by sprzedać fony tej marki zanim zacznie się koniec wsparcia przez Google. Za miesiąc może za 1800 będzie;).

 • sn00p, #

  Za 80 zł :)

 • marianb, #

  Dam cztery stówy.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)