10 czerwca 2018, Wojciech Kulik

Konferencja Xbox na E3 2018 - oglądaj z nami

Kategoria: Gry, Tematyka: Microsoft Na Topie e3, Producenci: Microsoft

10 czerwca o godzinie 22.00 oficjalnie rozpoczęte zostaną tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo – E3 2018. Wydarzenie zostanie otworzone konferencją prasową Xbox Media Briefing, podczas której poznamy nowe tytuły i przyjrzymy się tym, o których już słyszeliśmy.

Dzisiaj wieczorem startuje tegoroczna edycja najważniejszej imprezy w kalendarzu gracza. Sekcję konferencyjną targów E3 2018 rozpocznie Xbox o godzinie 22.00 (naszego czasu) – w tym miejscu będziecie mogli oglądać to na żywo.

E3: konferencja Xbox Media Briefing – 10 czerwca, 22.00

Otwierająca targi konferencja prasowa Xbox Media Briefing odbędzie się w Microsoft Theater w Los Angeles i stamtąd będzie na żywo transmitowana. Start o godzinie 22.00:

Microsoft / Xbox na E3 – dlaczego warto oglądać?

Konferencja marki Xbox na targach E3 może być tą najciekawszą. Microsoft zapowiada, że będzie to jego największe widowisko tego typu. Podczas trwającej około 2 godzin transmisji poznamy nowe tytuły, zobaczymy te znane nam w akcji, a być może usłyszymy też co nieco na temat sprzętu.

Na razie nie ma oczywiście żadnych oficjalnych informacji, ale mówi się między innymi o takich markach jak Halo, Gears of War czy też Forza Horizon. Niewykluczone, że zobaczymy też Below, Metro: Exodus oraz Cyberpunk 2077. Można również liczyć na niespodzianki. 

Tak na marginesie: dlaczego piszemy, że Xbox otwiera targi E3, skoro wczoraj odbyła się już konferencja EA? Rzecz w tym, że oficjalnie nie jest ona częścią E3, lecz (zgranym w czasie) niezależnym wydarzeniem o nazwie EA Play, zaplanowanym na trzy dni w Hollywood Palladium mieszczącym się również w Los Angeles.

Źródło i ilustracja: Xbox Polska

Komentarze

  • Gatts-25, #

    Metro - Exodus , Forza Horizon 4 jak widać można coś wyciągnąć z XBOX One X:) i to najlepiej już posiadać TV w rozdzielczości 4k.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.