14 czerwca 2018, Wojciech Kulik

Konferencja Ubisoftu na E3 - co o niej myślimy?

Kategoria: Gry, Tematyka: benchmarkTV Ubisoft e3, Producenci: Ubisoft

Podczas tegorocznej edycji targów E3 firma Ubisoft postawiła na bardzo „bezpieczny” zestaw gier. Czy ostatecznie wyszło jej to na dobre? Oto co na ten temat myśli Maciej, szef benchmarkowej strefy Gry.

Konferencja firmy Ubisoft na targach E3 2018 nie przyniosła żadnych dużych zapowiedzi. Czy przeszkodziło to jednak w dostarczeniu solidnej dawki emocji tym, którzy późny wieczór postanowili spędzić przed ekranami? Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, więc i my podzielimy się swoim.

Gdyby trzeba było wymienić najważniejsze tytuły, którym mogliśmy się przyjrzeć podczas prezentacji Ubisoftu, wspomnielibyśmy o The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey, Beyond Good & Evil 2, Skull & Bones oraz Trials Rising. Czy są to gorące produkcje? Zdecydowanie tak.

Ale choć na wymienione gry czeka wiele osób, nie brakuje też takich, które liczyły na jakieś poważne zapowiedzi gier, które w najbliższych miesiącach miałyby szanse na to, by zostać określone hitami. Ubisoft jednak postawił na „bezpieczny” zestaw. Czy można to więc ocenić pozytywnie? Posłuchajcie, a przy okazji przypomnijcie sobie najciekawsze ujęcia:

Źródło: inf. własna

Komentarze

 • Radmen, #

  brak Splinter Cell'a, tak się zawiodłem...

 • xbk123, #

  Poza skull & bones to chyba same kotlety. Dla mnie słabo.

 • chotnik2, #

  Skulls&Bones to Black Flag 1,5

 • xbk123, #

  Skupia się na rozwinięciu tego co najlepsze z Black Flag. Ciężko to nazwać kotletem bo oprócz kolorowego Sea of Thieves to takich gier wcale nie ma na rynku.

 • X.X.X, #

  i bardzo dobrze od niech rozwijają pomysł z black flag , dobrze pamiętam jak grałem w ac bf że fajna by była gra z tą mechaniką walk morskich , czekam aż wyjdzie i będzie to pierwsza gra od dawna kupiona od ubisoftu od czasu r6 siege jaką kupię od nich .

 • chotnik2, #

  Przeciez Beyond Good & Evil 2 to jest calkowicie nowa produkcja (a nie czesc 2,3,4,5,6) i jak najbardziej ma szanse na hit. Reszta faktycznie raczej kolejne odcinki serialu, ale o AC Origins tez tak mowiono a wyszla bardzo dobra gra.

 • chrisplbw, #

  Ciekawostką jest, że Ubi m.in przy Division 2 będzie współpracować z AMD.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap