14 maja 2019, Paweł Maziarz

Next Horizon Gaming - AMD szykuje konferencję na targach E3

Kategoria: Komputery Podzespoły Gry Gry komputerowe Sprzęt do gier Karty graficzne Procesory Konsole do gier, Tematyka: AMD, Producenci: AMD

Producent zaprezentuje szczegóły nadchodzących produktów i technologii, które będą napędzać rozgrywkę na PC, konsolach i w chmurze w nadchodzących latach.

Już za dwa tygodnie konferencja Dr. Lisa Su Computex 2019 Keynote na targach Computex 2019. To jednak nie koniec konferencji AMD, bo dwa tygodnie później, podczas targów E3 w Las Vegas, planowane jest kolejne ważne wydarzenie.

Mowa o konferencji Next Horizon Gaming, która będzie prowadzona przez twórcę „The Game Awards”, czyli Geoff Keighley. Jak czytamy w komunikacie prasowym, podczas wydarzenia prezes i dyrektor generalna AMD, Dr. Lisa Su zaprezentuje szczegóły nadchodzących produktów i technologii, które będą napędzać rozgrywkę na PC, konsolach i w chmurze w nadchodzących latach.

Ponadto na scenie pojawią się także deweloperzy, którzy zaprezentują niepokazywane wcześniej treści z przygotowywanych przez siebie gier należących do najbardziej wyczekiwanych tytułów w tym roku.

Konferencja Next Horizon Gaming rozpocznie się 10 czerwca o godzinie 15:00 lokalnego czasu (u nas będzie to północ między 10 a 11 czerwca). Transmisję będzie można śledzić na kanale AMD w serwisie YouTube i tam też będzie dostępny zapis imprezy.

Źródło: AMD

Sonda

Planujesz śledzić konferencję AMD?

 • 12
 • 36
 • 0
 • 15
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • kitamo, #

  sam jestes kicha.

 • BrumBrumBrum, #

  heh, kolejny niewolnik intela który zachwala najszybsze intele, ale nie ma żadnego bo go nie stać :)

 • kitamo, #

  a czemu jak ktos pisze ze AMD jest kiepskie to odrazu musi byc niewolnikiem intela? nie rozumiem.
  Ja mam i jedno i drugie w domu wiec kim jestem jesli pisze negatywnie o jakiejs firmie?

  Napisał po prostu kretynski komentarz ale to nie znaczy ze jest zwolennikiem intela. Tak wlasnie bez sensu tutaj traktuje sie ludzi pozniej i przypina im łatki albo pracownikow intela albo fanbojow intela albo niewiadomo czego. To tez bez sensu. Nie wszystko jest czarne i białe.

 • -zxc-, #

  "Tak wlasnie bez sensu TUTAJ traktuje sie ludzi pozniej i przypina im łatki" - wszędzie się tak robi, nie tylko tutaj. ;) to kwestia ludzkiego charakteru. ;)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)