11 października 2018, Wojciech Kulik

Komputronik na PGA 2018 - zadba o to, byśmy się nie nudzili na targach ...i po targach

Kategoria: Gry, Tematyka: Komputronik Poznań Game Arena Promocje, Producenci: Komputronik

Komputronik potwierdził swoją obecność na targach Poznań Game Arena 2018. Wraz z partnerami przygotował wiele atrakcji dla tych, którzy przyjdą pograć oraz sprawdzić i zaopatrzyć się w nowy sprzęt.

Już w ten weekend (12 - 14 października) odbędą się targi Poznań Game Arena 2018 – największa impreza tego typu w naszym kraju. Komputronik będzie na niej obecny wraz z partnerami, z którymi przygotował mnóstwo atrakcji.

Na trzy dni stolica Wielkopolski stanie się też polską stolicą gier oraz sprzętu, który pozwala się nimi cieszyć w domu i w podróży. Samsung i Komputronik przygotowały na tę okazję kilka stref, w których będzie można zapoznać się z nowościami, takimi jak smartfon Galaxy Note 9 czy symulacyjny fotel VR, a także przetestować najświeższe gamingowe monitory koreańskiego producenta, na czele z 49-calowym QLED-em. Sprawdźcie, co jeszcze tam czeka.

PGA Komputronik Samsung

Fortnite Challenge to kolejna atrakcja będąca owocem tej współpracy. W pawilonie 8A pojawi się możliwość sprawdzenia swoich sił w tytułowej produkcji, rywalizując z gośćmi specjalnymi, którymi będą Mandzio, Leh i Pago.

Wiele osób decyduje się na zakup telewizorów Philips ze względu na system Ambilight, sprawiający że ściana za ekranem rozświetla się kolorami współgrającymi z tym, co wyświetla się na nim. Dzięki rozwijanemu przez tego samego producenta systemu oświetleniowemu Hue natomiast kolorami może wypełnić się cały pokój, co w przypadku gier wideo robi olbrzymie wrażenie.

Będzie się można o tym przekonać w pawilonie 7A, gdzie na zainteresowanych graczy czekać będą stanowiska z Quake Champions, V-rally i innymi produkcjami. – „Każdemu pojedynkowi towarzyszyć będzie oddzielne show muzyczno-świetlne, dzięki któremu odczucia z rozrywki będą jeszcze mocniejsze i jeszcze bardziej motywujące do zwycięstwa”, czytamy w zapowiedzi. Sprawdźcie harmonogram!

Targi PGA 2018 będą również dobrą okazją, by zaopatrzyć się w gamingowy sprzęt wspomnianych producentów i nie tylko. Ponadto w wydawanym przez benchmark.pl bezpłatnym Przewodniku targowym, rozdawanym podczas tegorocznego PGA, znajdą się kupony rabatowe do realizacji online i podczas targów w strefie sprzedażowej Komputronik (hala 7A, stanowisko 9).

Komputronik PGA

Już teraz natomiast w sklepie Komputronik.pl trwa odliczanie do PGA. To okazja, by skorzystać z promocji na laptopy Lenovo Legion, gamingowe komputery stacjonarne Komputronik i podzespoły PC, monitory Samsung, peryferia CA, HyperX, Logitech, SteelSeries i Corsair oraz inteligentne oświetlenie Philips. Pełna oferta jest dostępna na stronie akcji.

Źródło: Komputronik

Komentarze

  • Nefae, #

    Niech lepiej Komputronik zadba o ceny i dostępność produktów, lub zmieni nazwę na Agdtronik, bo łatwiej kupisz tam teraz pralkę czy lodówkę niż podzespoły komputerowe, no chyba, że nie przeszkadza ci dłuuuuugie oczekiwanie.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.