22 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

Kolejny długi gameplay z Anthem

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA Gameplay BioWare gra akcji, Producenci: EA BioWare

Tym razem przedstawiciele BioWare skupili się na zaprezentowaniu misji Strongholds oraz jednego z kilku pancerzy Javelin.

Wprawdzie o Anthem dość długo było stosunkowo cicho, ale w ostatnim czasie twórcy zdecydowanie przyśpieszyli z publikowaniem materiałów wideo. Co dość istotne, nie ograniczają się jedynie do zwiastunów, ale systematycznie prezentują fragmenty rozgrywki.

Najnowszy materiał wideo trwa około 45 minut. Tym razem przedstawiciele BioWare (Jonathan Warner, Mike Gamble i Ben Irving) skupili się na zaprezentowaniu misji Strongholds oraz jednego z kilku pancerzy Javelin.

Interceptor, bo o nim mowa, to najmniejszy, a zarazem najsmuklejszy z Javelinów. Łatwo domyślić się w związku z tym, że nie będzie w stanie zagwarantować najwyższej wytrzymałości, ale z drugiej strony będzie bezkonkurencyjny w kwestiach zwinności oraz unikania wrogiego ognia. Oczywiście będzie dysponował przy tym wyposażeniem pozwalającym na ataki.


Anthem zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Anthem Game

Komentarze

 • brigthmight, #

  Zaawansowane mechaniczne kombinezony i .... podloga z desek w lokalizacji. Jakos to do mnie nie przemawia. Skaly bylyby juz lepsze w tym miejscu. Drewno tutaj nie pasuje, kto tam odpowiada za projektowanie poziomow? Developer ostatniej czesci dragons age ?

 • angelboy, #

  haha nie wiedziałeś do czego się przyczepić i co napisać, co ? ;D

 • Ravir, #

  MA RACJĘ !!!

  Dokładnie jak w wielu grach, na przykład ALIEN - LATARKA, która świeci przez minutę i daję bardzo mało światła.
  Moja mała latarka EDC ma 1800 lumenów na diodach i przy pełnej mocy świeci 90 minut - i daje prawdziwy "potop" światła.
  Tymczasem dysponujący zaawansowana kosmiczną technologią NIE POTRAFIĄ zrobić mocnej i długo działającej latarki.
  Lub PODŁOGI z metalu czy tworzyw sztucznych - NIE, robią ja z DREWNA, pewnie odkładają wypasiona broń energetyczna i za pomocą ręcznego hebla, ręcznej piły i ręcznie wbijanych gwoździ robią prawdziwą "rzemieślniczą" podłogę.
  Może w Castoramie czy Liroy była promocja na deski podłogowe ?????

 • angelboy, #

  człowieku zejdź na ziemię, to jest gra, ona ma być zróżnicowana i mieć wymagania a nie jak gimbus w szkole ze smartfonem w łapie który myśli że wszystko mu się należy i już ma dostać :/ szkoda że ludzie są tak mało elastyczni ...

 • Marucins, #

  Masz rację. Zwróć uwagę że ciemnogród zaczyna bronić dysfunkcji projektantów.
  Uważam że gotowe presety poszły. Po co robić coś porządnie jak i tak się sprzeda. Każdy tytuł AAA zwraca się z nawiązką, może nie będzie hitem ale producent nie cierpi. A że liczy na kokosy... sorry nie każdy byle ochłap weźmie i podziękuje.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.