13 marca 2018, Mateusz Tomczak

Kingston zapowiada nową serię kart flash

Kategoria: Mobile Foto Akcesoria Pamięć flash, Tematyka: Kingston karty pamięci, Producenci: Kingston

Producent przygotował modele Canvas Select, Canvas Go! oraz Canvas React. Zróżnicowanie oferty sprawiać ma, iż każdy znajdzie propozycję dla siebie.

Firma Kingston poszerza ofertę o nową serię kart pamięci - Canvas. W jej składzie znajdą się trzy warianty kart. Sprawdźcie, czego się po nich spodziewać.

Modele Canvas Select mają być idealne do zapisywania filmów w HD i zdjęć w wysokich rozdzielczościach, wykonywanych zarówno aparatami fotograficznymi, jak i smartfonami. Nastawiać należy się na karty SD do 128 GB oraz karty microSD do 256 GB i prędkości do 80MB/s (odczyt) oraz 10MB/s (zapis).

Canvas Go! to z kolei propozycje dla filmowców, karty pozwalają na zapisywanie przygód rejestrowanych w rozdzielczości 1080p, a nawet w 4K, na lustrzankach, dronach czy dynamicznych kamerach. W tym przypadku przygotowane zostały karty SD do 512 GB oraz karty microSD do 128 GB.  Prędkości sięgać mają 90MB/s podczas odczytu i 45MB/s przy zapisie.

Canvas React to natomiast karty SD o pojemności do 256 GB oraz karty microSD o pojemności do 128 GB. Tutaj prędkości wypadać mają najlepiej - nawet do 100 MB/s (odczyt) i 80MB/s (zapis).

„Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć nowe i ulepszone rozwiązania w dziedzinach przechowywania danych, które będą odpowiadały zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Karty Flash Canvas są wytrzymałe, mają duże pojemności i gwarantują szybkie transfery danych, aby zawsze pozwolić uchwycić ważne wspomnienia.” - Valentina Vitolo, EMEA Flash Business Manager w Kingston

Wszystkie karty posiadają dożywotnią gwarancję oraz darmowe wsparcie techniczne. Większą dawkę informacji, w tym dokładne specyfikacje, znaleźć można na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Kingston

Komentarze

  • sebmania, #

    Kiedyś jak się miało kartę 128MB to było coś

  • krishna22, #

    Kiedyś to było.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.