19 września 2017, Wojciech Kulik

Kierownica Thrustmaster T300 RS i Project CARS 2 w zestawie

Kategoria: Gry Gry na konsole Sprzęt do gier Gry PlayStation 4 Akcesoria do konsol Kontrolery do gier, Tematyka: Namco Bandai Slightly Mad Studios Thrustmaster wyścigi, Producenci: Namco Bandai Slightly Mad Studios Thrustmaster

Ten zestaw to interesująca propozycja dla posiadaczy PlayStation 4, będących jednocześnie miłośnikami wirtualnych wyścigów.

Pierwsze oceny pozwalają żywić nadzieję, że Project CARS 2 da radę. Jeśli więc przymierzacie się do zakupu tej gry na PS4, to może was zainteresować nowy zestaw przygotowany przez Thrustmaster.

Na zestaw składają się: wspomniana gra oraz kompatybilna z konsolą PlayStation 4 kierownica przewodowa Thrustmaster T300 RS z pedałami hamulca i gazu. Jak informuje producent, urządzenie cechuje się 1080-stopniowym obrotem, wysoką precyzją (dzięki technologii H.E.A.R.T HallEffect AccuRate), płynnym mechanizmem Force Feedback oraz obecnością kilkunastu przycisków. Dopełnieniem całości ma być solidna konstrukcja z gumowymi i metalowymi wykończeniami. 

Thrustmaster T300 RS

Gra Project CARS 2 natomiast ma być większa, ładniejsza i bardziej realistyczna od swojej poprzedniczki. Pozwoli graczom zasiąść za wirtualnymi kierownicami ponad 170 samochodów i rywalizować w różnorakich lokalizacjach, ciesząc (lub martwiąc) się przy tym dynamicznie zmieniającymi się warunkami pogodowymi. Do dyspozycji jest kilka różnych trybów rozgrywki – zarówno dla jednego, jak i wielu graczy.

Zestaw trafi do sprzedaży za kilka dni. Obecnie wybrane sklepy w Polsce prowadzą przedsprzedaż – sugerowana cena to 1349 złotych.

Źródło: Thrustmaster

Komentarze

 • raffal81, #

  Kierownica dobra, nawet bardzo bo sam używam, ale PC2, oby nie było powtórki jak w PC.

 • waniaadam, #

  Trochę przesadziliście z tym 1080 stopniowym obrotem kierownicy

 • dangh, #

  http://www.thrustmaster.com/products/t300rs

  "1080° FORCE FEEDBACK SERVOMOTOR WHEEL BASE "
  poltora obrotu w kazda strone... co w tym dziwnego?

 • raffal81, #

  Mam i sam mogę potwierdzić, jak najbardziej ma 1080 stopni, używam tylko jak jeżdżę Ciężarówką ;)

 • NewUnnamedUser, #

  To w niczym nie przeszkadza. Mam Thrustmaster T150 (swoją drogą również bardzo dobra kierownica) też jest 1080 stopni. Faktem jest, że w sterownikach na PC mam ją ustawioną tylko na 270.

 • raffal81, #

  Jak jeździsz ciężarówką to fajnie mieć 1080 stopni ;)

 • kosq83, #

  Wie ktoś jak ta kierownica ma się jakościowo i ogólnie do G25?

 • NewUnnamedUser, #

  Jak dla mnie (od lepszej do gorszej) wygląda to mniej więcej tak:

  Thrustmaster T300 RS
  -
  Logitech G29
  Thrustmaster T150
  -
  Logitech G25

 • raffal81, #

  LOGITECH G29 jest jakościowo podobna do THRUSTMASTERA, lecz szczegóły jakie FF oddaje podczas jazdy, to niebo a ziemia, THRUSMASTER przekazuję każdy najmniejszy szczegół, a grałem na jednej i drugiej kilkanaście godzin, zanim się zdecydowałem na T300RS.

 • Q2hvY2hsaWs8, #

  Pewnie i tak bym wziął Logitecha, bo trochę jestem funboyem tej firmy.

 • korki45, #

  Qrde jak można być fanboyem Logitecha O_o

 • Q2hvY2hsaWs8, #

  Od wielu lat używam różnych peryferiów tej firmy i nigdy się nie zawiodłem. Może jest to tylko i wyłącznie moje szczęście albo wybieram te z ich produktów, które wyszły im dobrze. Ale też mam pozytywne doświadczenia z ich supportem. Nie jestem oczywiście takim funboyem, że zaraz zacznę wszystkich obrażać, ale sam wybieram Logitecha i jak ktoś mnie pyta to polecam tę właśnie firmę, głównie produkty, z których sam korzystałem czy korzystam.

  PS. Nie wiem skąd te minusy, to już człowiek w ogóle nie może się podzielić swoim zdaniem, aby nie spotkać się z krytyką. Najlepiej jakby wszyscy mieli jedno zdanie, wspólne.

 • lysycoprobo, #

  cena duża za kierownicę a brak jej sprzęgła i dzwignia zmiany biegów też by się przydała

 • krzemien95, #

  Dokładnie, płać jeszcze dodatkowe pieniądze za zestaw trzech pedałów, kiedy to w standardzie powinny być zawarte do kierownicy "symulacyjnej"... Śmiech na sali

 • raffal81, #

  Mi bardzo nie przeszkadza bo mam łopatki, ale sama BAZA w Thrustmasterze, jest sporo lepsza niż to co mamy w LOGITECH'u. Polecam sprawdzić jak jest taka możliwość.

 • krzemien95, #

  Aktualnie posiadam G920 i jestem bardzo zadowolony z tej kierownicy :P Thrustmastera nie miałem "w rękach", więc nie wypowiem się na temat tego kółka :P

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap