12 października 2017, Wojciech Kulik

Ciekawostki z Kickstartera - edycja październikowa

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Kickstarter Crowdfunding

Przedstawiamy nasze subiektywne zestawienie (w formie wideo) pięciu najciekawszych projektów z platformy Kickstarter w październiku.

Dopóki nie mieliśmy dostępu do Internetu, nie wiedzieliśmy, że na świecie jest tylu… pomysłowych ludzi. Kickstarter pozwala im się pokazać szerszej publiczności, a właściwie pokazać jej swoje wynalazki. Jedne są bardziej praktyczne, drugie zdecydowanie mniej, ale my postanowiliśmy docenić przede wszystkim nietypowość kilku z nich.

Kickstarter, jak każdy duży serwis crowdfundingowy, pęka w szwach od takich czy innych ciekawostek. My do naszego październikowego zestawienia wybraliśmy konkretnie pięć, które wyróżniają się na tle pozostałych. To gadżety, które chcielibyśmy mieć, w których widzimy potencjał, ale też takie, które nas po prostu zaintrygowały. Oto, w naszej opinii, najciekawsze zbiórki tego miesiąca:

Jak wspomniał Patryk, zachęcamy was do wpisania w komentarzach swoich propozycji, jeśli natknęliście się ostatnio na coś ciekawego.

Źródło: inf. własna

Komentarze

  • rasiaknorris1, #

    Zmieńcie prezentera bo ma strasznie irytujący głos i sposób mówienia. Nie da się słuchać. Lepiej jakby była dziewczyna albo jakiś koleś na luzie a nie taki spięty i przejęty brzmieniem swojego głosu.

  • supervisor, #

    Głos głosem, ale mógłby nauczyć się modulacji głosowej. Mówi zbyt monotonnie, równie dobrze można by włączyć Ivone i na to samo by wyszło.

  • rasiaknorris1, #

    Z tą ivoną faktycznie jest coś na rzeczy. Żona kazała mi to wyłączyć bo na nerwy jej działało.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.