30 listopada 2017, redakcja

Kalendarz Adwentowy 2017 - nowy konkurs każdego dnia

Kategoria: Ciekawostki Konkursy, Tematyka: Na Topie

Od 1 do 24 grudnia, jak co roku, otwierać będziemy kolejne okienka. Tam czekać będą na Was atrakcyjne nagrody do zdobycia. Zapraszamy do udziału!

Święta tuż, tuż! Można już zacząć odliczanie dni do tegorocznej Gwiazdki, a my zachęcamy Was do tego, byście robili to razem z nami. W tym roku ponownie przygotowaliśmy Kalendarz Adwentowy – każdego dnia będziemy otwierać kolejne okienko, co dla Was oznaczać będzie kolejną okazję, by zdobyć atrakcyjne nagrody.

Kalendarz Adwentowy na benchmark.pl to nowy konkurs (i nowa nagroda) każdego dnia. Czytelnicy, którzy nie są z nami od dziś, doskonale znają pewnie zresztą te zasady, bo jest to akcja, którą organizujemy od wielu już lat. Jeśli jednak jesteście naszymi czytelnikami od niedawna, to spieszymy wyjaśnić, że… 

Wszystko, co trzeba zrobić, by wygrać jedną z 24 nagród, jakie dla Was mamy, to: włączyć Kalendarz Adwentowy, wybrać aktualne okienko oraz odpowiedzieć na trzy proste pytania zamknięte i jedno otwarte. Jak zwykle nagradzamy kreatywność i poczucie humoru.

Nie pozostaje nam więc już nic innego, jak zachęcić Was do udziału w naszej zabawie i życzyć powodzenia! Pierwsze okienko otwieramy już jutro (1 grudnia).

Komentarze

 • Dizzy, #

  Kolejny miesiąc denerwowania się "znów nie ja" ;/ Powodzenia wszystkim!

 • andzi18, #

  "Ten konkurs jest ustawiony" :D

 • ahael, #

  Spokojnie znowu nowo utworzone konta zgarną najlepsze nagrody... ;-)

 • CrisPL, #

  Ja w te konkursy wierzę 2-3 lata temu wygrałem smartfona tutaj :D

 • Dizzy, #

  Gratulacje, ja w życiu jeszcze nic nie wygrałem, no może tylko "talon na kur*y i balon" ;)

 • Blackout, #

  Ja, osobiście na benchmarku wygrałem odtwarzacz mp3 trak 512mb :) , grę : medal of honor i bon do komputrona za recenzję monitora.
  Zatem wygrać się da.

 • miedzianek, #

  A ja wygrałem dysk SSD :)

 • Erwus, #

  Ja bodajże 2 lata temu wygrałem klawiaturę. To była jak do tej pory moja pierwsza wygrana :)

 • ahael, #

  Słuchawki oraz antywirus na rok pod Android. Ale nie ukrywam, że liczyłem na lepsze :-)

 • djrtk, #

  no to teraz wygrałeś :D

 • ahael, #

  To chyba logiczne, że każdy chciałby wybrać np. i7 czy ten fajny monitorek LG dla graczy... Ciekaw jestem czy w ostatnim okienku pojawi się TITAN V :-)

 • IncredibleLady, #

  haha nie no....Titan V to by już było chyba za dużo! :o

 • ahael, #

  Czy ja wiem... Było by miło gdyby jak w tamtym roku komputer do gier i inne nagrody nie były rozdane nowym kontom, które to zjawisko jest...słabe.

 • Skoobaniec, #

  Może tak źle nie jest, mam tylko wątpliwości czy ktoś w ogóle czyta te tysiące odpowiedzi. Kilka lat temu w jakimś konkursie wyjątkowo opublikowano odpowiedź która wygrała. Niestety była do niczego. Jakiś sfrustrowany użytkownik w komentarzu umieścił tą, którą wysłał na konkurs - była świetna, ze 100 razy lepsza. Komentarz usunięto i tyle. Od tego czasu się nie wysilam.

 • Mateusz Sołtysiak, #

  Była 100 razy lepsza, a sprawdziłeś, czy odpowiedział poprawnie na pytania zamknięte i czy miał uzupełnione w profilu imię, nazwisko i wiek?

  Zawsze łatwo jest hejtować, ale uwierz mi, nie wybieramy specjalnie gorszych odpowiedzi. Zawsze staramy się wybrać najlepsze + trzeba mieć trochę szczęścia.

 • CrisPL, #

  Przede wszystkim szczęścia ;)

 • ahael, #

  Tylko to szczęście nie tyczy się tych najdroższych nagród ^_^

 • przegumis, #

  Nie ma świąt bez Kevina, ciężarówki coca coli i kalendarza adwentowego benchmark! Powodzenia:)

 • ahael, #

  A może bardziej po męsku - zróbcie kalendarz z Martyną, zamiast Pana wyżej :-P

 • Macieyerk, #

  Jak ten czas szybko leci , grudzień już jutro. Życzę Wam powodzenia.

 • Skoobaniec, #

  Żeby tylko tym razem nie było tych irytujących "kapci". Po kilka razy trzeba powtarzać weryfikację, bo durne AI nie potrafi odróżnić znaku od reklamy, a witryny od bazgrołów. Naprawdę tyle botów bierze udział w tych konkursach?

 • gofish, #

  Trzymam kciuki za komentujących. Nagród dla na wystarczy. Nawet po dwie wyjdzie ;)

  Pozdro !!!

 • markovfreeman, #

  Ludzie, nie denerwujcie się, tylko próbujcie swojego szczęścia. To jest zabawa, która ma przynieść zdrowe emocje, a nie irytację. Bądźcie dorośli. Powodzenia, relaks & take it easy ;)

 • Mateusz Sołtysiak, #

  I to jest dobre podejście :) Powodzenia wszystkim!

 • IncredibleLady, #

  Powodzenia wszystkim! ;) Oby ktoś miał udany prezent pod choinkę od Benchmarku!

 • zuzanna, #

  Wygrać coś w kalendarzu adwentowych Benchmark to byłby wspaniały prezent - Mikołaju :)

 • ahael, #

  Również życzę wszystkim powodzenia!

 • IncredibleLady, #

  Ach, poznaliśmy właśnie zwycięzcę konkursu z dnia 6 grudnia. Wygrał Kazzik, który tego samego dnia zarejestrował swoje konto - gratulacje dla Niego! Ja natomiast załamana jestem, że tak dobrze dla mnie brzmiące motto: "LG monitors - because even in the snow season, games world need a hero. So make Life Good in the winter" - nawiązujące wszak do obecnego motto LG - Life is Good, przegrało :( związane z grami, związane z zimą. Związane z wszystkim. Czasem chciałabym poznawać zwycięskie 'projekty', ale rozumiem że to nie ma sensu bo większość osób by się czepiała. Ale w sumie na cda jakoś dają sobie z tym radę. Po prostu ignorują fakt, że inni marudzą że ich było lepsze. Ale przynajmniej pokazują kto wygrał. Yeap, wylewam żale.

 • ahael, #

  Czyli miałem rację... Ech to słabe jest w taki bądź razie. Moje było takie : Już w te święta z mym LGkiem fragujemy wyśmienicie!

  Ogólnie miałem ich kilka ale wybrałem jedno z które jest krótkie i dobitne. Ciekawe co będzie z i7 I słuchawkami ROG :-P

 • rlistek, #

  Szczerze to to twoje hasło to takie 2/10 raczej. Ja bym się nie dziwił, że nie wygrało, jak bym był na twoim miejscu.
  Poza tym zarejestrowane 2 lata temu konto z pięcioma komentarzami, gdzie 80% z nich i tak dotyczy konkursów, a 40% to wyrażanie rozczarowania, że się nie wygrało, w moich oczach od takiego "konta gościa" które wygrało, aż tak dużo się nie różni.

 • IncredibleLady, #

  No widzisz, a ja uważam że hasło było dobre. Bo skoro miało tyczyć się zimy, marki LG i gier to odzwierciedlało wszystkie te aspekty. Dając dodatkowo namiastkę ich obecnego hasła Life is Good od skrótu LG. Ale jasne, Tobie ma prawo się nie podobać tyle że nie pisz, że nie dziwi Cię, że nie wygrało bo wszak nie wiesz jak brzmi zwycięskie hasło i czy faktycznie było lepsze od mojego. Co do mojego konta to hm...nie wiem czy wiesz, ale niektórzy po prostu czytają artykuły i ich nie komentują. Bądź robią to rzadko. Tutaj akurat wyraziłam swoje rozgoryczenie no bo cóż, dla mnie samej hasło było super i tyle. Ale co człowiek to inna opinia i tak mamy ich na świecie miliony i przynajmniej cały ten świat nie jest nudny ;)

 • rlistek, #

  Równie dobrze ten typ który wygrał, mógł czytać benchmarka od lat, ale skoro jak ty i tak nie komentuje, to nawet nie zakładał do tej pory konta bo po co. Ja tu zwracam tylko uwagę to jak bardzo nielogiczne jest tu to twoje narzekanie i że zakrawa to trochę o hipokryzję.

  Co do twojej odpowiedzi, to wg. mnie jest to zwykłe sztampowe hasełeko, bez krzty oryginalności czy cienia humoru, nie wspominając już nawet, że nie wiadomo dlaczego po angielsku. Tobie się może podoba, ale mi czy komuś kto wybierał zwycięzcę jak widać już nie. Jak słusznie zauważyłaś zarówno ja jaki i osoba która wybrała zwycięską odpowiedź mamy prawo do takich opinii. Ja bym się nie zdziwił, jakby w tym konkursie były setki lepszych odpowiedzi, a ty tu wyskakujesz z wielkim zdziwieniem i pretensjami, że wygrał ktoś inny, w szczególności, że to świeże konto.
  Zastanów się może czy chcesz, żeby tego rodzaju konkursy były rozstrzygane po odpowiedziach czy stażu. Bo jak nie pasuje ci, że wygrało nowo założone konto, które wszak mogło podać najlepszą (czyt. najbardziej podobającą się oceniającemu) odpowiedź, to zapewniam cię, że oceniając po stażu czy aktywności użytkowników, większych szans na zwycięstwo również byś nie miała.
  Ja zakładam, że redakcja benchmarka głupia nie jest i multikonta w konkursie udziału nie biorą, więc to, że jakiś świeżak wygrał to gratulacje dla niego. Ten konkurs to jest zabawa, a nie czarny piątek w ameryce, żeby się zabijać byle tylko coś dostać.

 • FennPL, #

  Dziesiąty grudnia rozstrzygnęli szybciej niż 9
  ciekawe czy to tylko zbieg okoliczności że chodzi o procek za 1,5k
  widać któryś znajomy nie mógł się doczekać

  ehh... szkoda że losowanie zwycięzców jest takie nie jasne i nie ma wyników pytań, człowiek by przynajmniej wiedział z jaką odpowiedzią przegrał

 • Wojciech Kulik, #

  To w końcu zastanawiasz się czy to zbieg okoliczności, czy z góry twierdzisz, że "któryś znajomy nie mógł się doczekać"?

  Jeżeli zaś chodzi o odpowiedź, to można ją znaleźć na Facebooku: "Wyniki ogłaszamy dopiero, gdy nagroda przyjedzie do redakcji, z 9. dnia jeszcze nie dojechała".

 • FennPL, #

  Zważywszy na to że w tamtym roku było kilka przypadków i w tym też się z tego co widzę to powtarza że wygrywa osoba która dokładnie tego samego dnia konto założyła to cóż, dla mnie jest to po prostu dziwne
  nie twierdze że ustawione, ale czy nie przychodzi to na myśl?

  a odnośnie odpowiedzi to chodziło mi bardziej o to czy nie można by wyświetlić co wygrany pisał w 4 pytaniu
  rozwiałoby to wątpliwości bo być może byłaby to naprawde dobra odpowiedź warta nagrody
  tyle

 • kombajn, #

  W wielu przypadkach przy podobnych konkursach obowiązują klauzule że konto musi mieć np 3 miesiące i musi być używane w tym czasie. Eliminuje to ludzi którzy zakładają 100 kont w dniu konkursu żeby zwiększyć swoje szanse. A wystarczy założyć 100 skrzynek pocztowych i mieć przyzwoitego VPN'a żeby taki numer wykręcić - stąd zapewne zwycięscy z świeżo założonych kont.

 • kombajn, #

  "Jeżeli zaś chodzi o odpowiedź, to można ją znaleźć na Facebooku" Informacje o konkursie należy umieszczać na stronie o konkursie a nie na zewnętrznym portalu. Wielu ludzi nie używa tego sieciowego wysypiska śmieci pt Facebook.
  Mamy rozumieć że rozstrzygnięcie wszystkich pozostałych konkursów dopiero po dotarciu nagród do redakcji? A co jeśli któryś ze sponsorów się wycofa? Pomyśleliście o tym? Konkursy to się chyba organizuje mając nagrodę w ręku, nieprawdaż?

 • ahael, #

  Nie każdy ma konto na Facebooku i nie każdy chce takowe zakładać także to dyskryminacja lekko mówiąc...

 • Wojciech Kulik, #

  To żadna dyskryminacja - na Facebooku została tylko podana dodatkowa informacja (jako odpowiedź na pytanie zadane przez użytkownika ...na Facebooku). Same regulaminy konkursów (jak i konkursy) są dostępne na stronie. Nie trzeba mieć konta na FB, żeby wziąć udział w konkursie i żeby w nim wygrać. Życzę więc powodzenia (jeśli bierzesz udział). ;)

 • ahael, #

  Ok Panie Wojtku... nvm. Tia... Hehe dzięki :-P. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

 • kbazylczuk, #

  Ja wierze w uczciwość Redakcji. Może mój język "wolnych wypowiedzi" nie przekonuje. No cóż - czekajcie a się kiedyś doczekacie :)

 • ahael, #

  Ja wierzyłem do czasu kiedy drogie nagrody wygrywały konta jednodniowe...

 • Amshel, #

  tak po prawdzie to Cie rozumiem. nie jestem pewien, ile lat jestem uzytkownikiem Benchmarka, kiedys udzielalem sie bardzo, obecnie mniej... jednak profil w porownaniu do wygrywajacych mam wypelniony bardziej niz szeroko, a faktycznie wkurza gdy wygrywaja konta, ktore zostaly zalozone dzien wczesniej. albo 10 dni.

  mimo, ze to zabawa i gratuluje zwyciezcom to pewien niesmak pozostaje. a ja dalej trzymam kciuki za telefon, bo nic mi sie tak nie przyda jak dzialajaca sluchawka. moj budzetowiec odmowil posluszenstwa, a stary Sony Ericson C702 ledwo zipie :P

  -----
  edit: dołączył do serwisu: 2012.08.05

 • ahael, #

  Zmiana regulaminu :konto co najmniej 3 miesiące oraz udzielanie się, że nie bo czeka na konkursy i nie ma tak, że ktoś musi lizać tyłki. Pisać szczerze, mieć wypełnione wszystko w profilu... Itd. Ja także się udzielam raczej w tematach, które mnie irytują oraz się nimi interesuje. A tak to też myślę czasami, że nie ma sensu "walczyć z wiatrakami".. Ogólnie też to traktuje jak zabawę do czasu kiedy widzę coś takiego. To słabo wygląda i to jest aksjomat. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!

 • ahael, #

  Ok może inaczej. Czy można prosić o informację jak długo będą analizowane te głosy czy sponsorowane nagrody nie dotarły czy coś? ;-)

 • kombajn, #

  No właśnie może osoby odpowiedzialne za kalendarz adwentowy dały by jakiś sygnał że pamiętają że 14 z pośród 24 konkursów wciąż czeka na rozstrzygnięcie?

 • ahael, #

  Najlepszego na Nowy Rok 2018 i powodzenia w pozostałych konkursach!

 • Amshel, #

  brawo. smartfona tym razem nie wygral uzytkownik 1-dniowy a wieloletni! 56 lat, zarejestrowany w 2008 i aktywny przez caly tydzien! tak sie rozdziela nagrody na benchmark.pl

  gratulacje dla organizatorow, sprezentowali sobie telefon, bo jak user 10 lat sie nie logowal, to pewnie nagrody nie odbierze!

 • trebor_tr, #

  Kurcze a ja się zastanawiam czy te konkursy nie są ustawione, osoby wygrywające nie są fikcyjnymi postaciami pod przykrywką znajomego z redakcji itd. Najbardziej do myślenia dał mi dzień w którym został rozlosowany procesor i7 z kalendarza adwentowego, zrobiono to przed kilkoma innymi totalnie nie w kolejności, czy komuś bardzo się śpieszyło by poskładać nowy sprzęt na święta.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.