11 listopada 2018, Mateusz Tomczak

X018 - Rico Rodriguez i wartka akcja, czyli Just Cause 4 na nowym zwiastunie

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Microsoft Avalanche Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Microsoft Avalanche Studios

Tym razem bohater trafi do Ameryki Południowej by przeciwstawić się organizacji Black Hand i jej liderce - Gabrieli Morales.

Avalanche Studios to jedna z ekip, która bardzo chętnie promuje swoje gry materiałami wideo. Nic dziwnego zatem, że pokusiła się też o zwiastun na X018.

Konferencja zorganizowana przez Microsoft była istotnym i śledzonym przez wielu wydarzeniem. To zatem doskonała okazja do przypomnienia światu o kolejnej odsłonie przygód Rico Rodrigueza.

Tym razem trafi on do Ameryki Południowej. Wprawdzie nie zabraknie miłych dla oka krajobrazów, ale nie będzie wiele czasu na ich podziwianie. Bohater będzie przecież musiał ratować świat przed organizacją Black Hand i jej liderką - Gabrielą Morales. Wszystko to przybliża wspomniany, przepełniony wartką akcją zwiastun.

Just Cause 4 zwiastun na X018


Kilka dni temu pisaliśmy, iż Just Cause 4 uzyskał już status gold. Prace nad grą zostały zakończone i premiera odbędzie się zgodnie z planem - 4 grudnia. Platformy docelowe to w tym przypadku PC z Windows (sprawdźcie wymagania sprzętowe) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Xbox

Sonda

Planujesz zagrać?

 • 0
 • 11
 • 8
 • 3
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • bleblebleble, #

  Tak dla przypomnienia.

  Najpiękniejszy las z gier - czy to przyszłość grafiki?

  https://youtu.be/XKXH87CGdOc

  https://youtu.be/Fit-YafCu98

  https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

  https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

 • dariosata, #

  Po raz 4 to samo! Go home Rico! Nie chcemy juz ciebie i dzungli!
  Chcemy nowego bohatera i akcje rozgrywajaca sie w metropolii w USA!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap