11 czerwca 2018, Wojciech Kulik

Just Cause 4 na pierwszym zwiastunie - znów będzie wybuchowo

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Microsoft Avalanche Studios Zwiastuny gier e3 Kiedy premiera, Producenci: Microsoft Avalanche Studios

Rico Rodriguez powraca i wygląda na to, że jest w wyśmienitej formie. Podczas E3 2018 zaprezentowany został pierwszy zwiastun Just Cause 4, który pozwala liczyć na kawał solidnej kontynuacji jednej z najbardziej zwariowanych serii w branży gier.

Rico Rodriguez nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jeszcze przed końcem tego roku powróci w Just Cause 4 – nowej grze studia Avalanche, której zwiastun został zaprezentowany podczas konferencji Xbox na E3 2018.

Podobnie jak w trzech poprzednich odsłonach, tak też w Just Cause 4 ma być sporo do roboty, a każda z czynności z kolei ma się wiązać z widowiskowymi efektami na ekranie. Niektórym z nich możemy przyjrzeć się na zwiastunie…

Just Cause 4 – zwiastun z E3 2018:

Twórcy zapowiadają olbrzymi, otwarty świat, jeszcze bardziej wymagających przeciwników na drodze, jeszcze bardziej efektowne akcje (dzięki nowemu silnikowi), świetne efekty pogodowe, ale też fabułę, która pozwoli zobaczyć w naszym protagoniście człowieka z krwi i kości. O wszystkim tym opowiadają twórcy w bonusowym materiale wideo do obejrzenia poniżej

Czego spodziewać się po Just Cause 4?

Premiera gry Just Cause 4 planowana jest na 4 grudnia 2018 roku. Zmierza ona na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Xbox, Just Cause

Komentarze

  • Bywalec2, #

    Mam nadzieje, że grę lepiej zoptymalizują i dostosują do xbox one x. Przydał by się też dubbing.

  • kiziamizia2, #

    nie masz sie czego martwic teraz przy premierze nowej gry zawsze jest extra wersja dla xbox one x czy ps4 pro z dubbingiem moze byc problem :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.