16 lipca 2017, Mateusz Tomczak

Just Cause 3 za kilka dni z trybem multiplayer

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Modyfikacje Avalanche Studios gra akcji, Producenci: Avalanche Studios

Wedle koncepcji producenta Just Cause 3 pozwala bawić się jedynie w pojedynkę. Nadchodząca modyfikacja wprowadzi tryb multiplayer.

Pamiętacie jeszcze Just Cause 3? Jeśli sięgnęliście po ten tytuł, ale poszedł on w odstawkę to lada dzień pojawi się solidny powód ku temu, aby do niego powrócić.

Producent nie zdecydował na przygotowanie trybu multiplayer, ale twórcy modyfikacji widzieli tu na tyle duży potencjał, że postanowili rozbudować grę o ten element. O stosownej modyfikacji mówiło się od wielu miesięcy, ostatecznie z powodzeniem zajęła się nią grupa nanos GbR.

Już w styczniu udostępniła wersję beta, teraz natomiast przygotowuje się do oddania w ręce graczy finalnego wydania. Mod multiplayer do Just Cause 3 pojawi się 20 lipca, a zainteresowani znajdą go na platformie Steam. Jak się bowiem domyślacie, modyfikację przygotowano dla wersji PC.

Jeśli autorzy unikną błędów, zabawa może być naprawdę dobra. Na serwerze znajdzie się miejsce dla maksymalnie 100 osób. Wśród dostępnych opcji zabawy będzie klasyczny deadmatch, można będzie też spróbować sił w wyścigu, wspólnie ze znajomymi poskakać ze spadochronem czy wreszcie zająć się destrukcją otoczenia, która gdzie jak gdzie, ale tutaj daje mnóstwo frajdy.


Źródło: dsogaming, nanos Framework

Komentarze

  • SirMichael, #

    ehh granie bez moderów nie było by takie same. Dzięki!

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap