9 września 2018, Mateusz Tomczak

Insomniac Games ma nadzieje, że Spider-Man to dopiero początek

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole, Tematyka: Insomniac Games, Producenci: Insomniac Games

W ostatnim wywiadzie James Stevenson wyjawił, iż cała ekipa jest otwarta na propozycje i bardzo chętnie zajęłaby się pracami nad kolejną licencjonowaną grą.

W miniony piątek na rynku zadebiutował Spider-Man. Przedstawiciele odpowiadającego za tę grę studia Insomniac Games nie ukrywają, iż chcieliby pójść za ciosem.

W ostatnim wywiadzie James Stevenson (Community Director studia Insomniac Games) wyjawił, iż cała ekipa jest otwarta na propozycje i bardzo chętnie zajęłaby się pracami nad kolejną licencjonowaną grą. Podkreślił, że współpraca z Marvelem od początku do końca była wręcz idealna, a to dało duży spokój w trakcie prac.

Nie można traktować tego jak jakiejkolwiek zapowiedzi. Nieoficjalnie mówi się jednak, że najbardziej prawdopodobna jest kolejna gra bazująca na dorobku Marvela, być może następna część przygód człowieka-pająka.

Wydaje się, że gracze nie mieliby nic przeciwko temu. Spider-Man zebrał bardzo pozytywne recenzje i największą wadą wydaje się tu fakt, iż mowa o produkcji dostępnej wyłącznie na jednej platformie.


Źródło: PlayStation, fandom

Komentarze

 • Lara-Croft, #

  Rewelacyjna, niebywale dopracowana gra.

 • kitamo, #

  "i największą wadą wydaje się tu fakt, iż mowa o produkcji dostępnej wyłącznie na jednej platformie."

  to jakby powiedzieć że największą wadą Crysisa to fakt że nie ma go na psx.
  Jak ktos chce grac to platforma nie ma znaczenia.

 • kryspin34, #

  Ja myślę, że autor miał bardziej na myśli coś takiego, że gra jest tak dobra, że jej największą wadą jest coś, co wcale lub znikomo wpływa na rozgrywkę.

 • kitamo, #

  ale to ma sie nijak do samej gry. To nie jest wada gry.
  Definicja słowa wada brzmi zupełnie inaczej wiec nie powinno sie jej tak używać.

 • ilovethisgame, #

  największym minusem motoru jest fakt, że nie jest samochodem

 • SuperBobas, #

  Gra dopracowana graficznie,zmieniające się pory dnia,w zależności od tego jak wysoko jest słońce tak odbija się w kombinezonie i tak dalej i tak dalej ale to kwestia techniczna.

  Jestem przy samej końcówce gry czyli przed pokonaniem finałowego bosa i powiem że jak przejdę grę to nic oprócz wątku głównego mnie nie zainteresowało a z racji tego że mam pudełkową wersje to odsprzedam ze stratą 20zł bo kupca już mam.

  Co mogę powiedzieć gra piękna graficznie super sie lata po blokach pajęczyną,walki epickie bardzo dobra historia ale jest to gra na jedno przejście no ale nie żałuje że kupiłem tym bardziej że zaraz odsprzedaje.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.