17 sierpnia 2017, Mateusz Tomczak

Kolejnego flagowego smartfona od Huawei zobaczymy już w październiku

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Huawei Kiedy premiera, Producenci: Huawei

Chiński producent szykuje się do premiery modelu Huawei Mate 10, który pod wieloma względami wypadać ma lepiej od nowego iPhone'a.

Nie jest tajemnicą, że do końca roku pojawi się jeszcze kilka smartfonów z najwyższej półki. Jednego z nich zaprezentuje Huawei. Kiedy? Wygląda na to, że właśnie się tego dowiedzieliśmy.

Do sieci nieco przedwcześnie wyciekła grafika, jaka zdobić będzie zaproszenia na konferencję prasową chińskiego producenta. Zaplanowano ją na 16 października. Impreza odbędzie się w Monachium, a zaprezentowany zostanie na niej model Huawei Mate 10.

Huawei Mate 10 zapowiedź

Czego spodziewać się po samym urządzeniu? Najprawdopodobniej nie będzie ono mocno odbiegać od zeszłorocznego poprzednika. Kilka zmian powinno się jednak pojawić. Tym bardziej, że Richard Yu (CEO Huawei) już wcześniej zapowiadał, iż Huawei Mate 10 będzie pod wieloma względami lepszy od nowego iPhone'a.

Niestety oczekiwać należy wysokiej ceny. W kontekście specyfikacji wymienia się na ten moment 6,1-calowy wyświetlacz Quad HD, 6 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i akumulator 4000 mAh. Z pewnością zobaczymy podwójną kamerę z optyką Leica. Wkrótce pojawią się zapewne konkretniejsze informacje.

Źródło: phonearena

Komentarze

  • Q2hvY2hsaWs8, #

    Flagowiec i flagowiec... co drugi telefon to flagowiec. Jak nie lepiej...

  • Gatts-25, #

    Prawdziwy flagowiec to zapowiedziało LG ale jak będzie to się okaże.Jeżeli zdjęcia będzie robił takie jak zapowiadają to już wiem jakie kolejny telefon będzie miała moja żona.

  • Agent220, #

    I będziesz podbierał żonie hehe;p

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.