11 lutego 2019, Mateusz Tomczak

Honor z dwiema promocjami na Walentynki

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Opaski fitness, Tematyka: Honor Promocje Chińskie telefony, Producenci: Honor

Rodzimy oddział chińskiej marki wziął na tapetę smartfony, które trafiły nad Wisłę w ostatnim czasie - Honor 8X oraz Honor View 20.

Walentynki już o krok. Wiele sklepów zachęca do zakupów różnego rodzaju promocjami, ale tych spodziewać można się również bezpośrednio ze strony producentów. Co z okazji święta zakochanych przygotował Honor?

Rodzimy oddział chińskiej marki wziął na tapetę smartfony, które trafiły nad Wisłę w ostatnim czasie. Mowa o modelu Honor 8X oferowanym u nas od października oraz Honor View 20, który trafił do sklepów w tym miesiącu. Jak dokładnie wyglądają dotyczące ich promocje?

W przypadku Honor 8X można spodziewać się obniżonej ceny. O równe 100 złotych. Decydując się na Honor View 20 można będzie natomiast odebrać opaskę Honor Band 4 za symboliczną złotówkę.

Honor Walentynki

Oferta obowiązuje od dziś do 17 lutego lub do wyczerpania zapasów. Zainteresowani znajdą ją u partnerów Honor, co w praktyce oznacza największe sieci z elektroniką, między innymi Komputronik, RTV Euro AGD czy Media Expert.

Jeśli rozglądacie się za innymi prezentami na okoliczność wymienionego święta to zajrzyjcie do przygotowanych przez nas poradników:

Źródło: Honor

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.