8 listopada 2018, Martyna Szweda

"Hobbit" przechodzi z Gambit do HellRaisers

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: e-Sport CS:GO

HellRaisers postanowiło wymienić jednego ze swoich zawodników na członka zespołu Gambit.

HellRaisers decyduje się na zmiany. Dzisiaj team rozstał się z  Vlаdуslаvem „bondika” Nеchуроrchukiem. W zamian za Ukraińca organizacja zaprosiła do współpracy nowego zawodnika. Wsparciem dla zespołu ma być Abay „Hobbit" Khasenov. Gracz do tej pory występował z ekipą Gambit. Wraz z nimi wywalczył sobie pierwsze miejsce na PGL Major Kraków 2017.Tytuł mistrza zdobył ze swoją poprzednia drużyną również podczas Rog Masters 2017 w Kuala Lumpur.

Decyzja HellRaisers o wymianie zawdodników wynika raczej z chęci podnoszenia umiejętności drużyny, jako całości, niż potrzeby usunięcia "najsłabszego ogniwa". Trener zespołu uważa, że Vladyslav na obecnej pozycji nie był w stanie wykorzystać w pełni swoich możliwości, co przekładało się na skuteczność wszystkich zawodników. Zastąpienie "bondika"  młodym Kazachstańczykiem ma pomóc wydobyć pełnie potencjału z zespołu.

Występ HellRaisers z nowym zawodnikiem będziemy mogli zobaczyć na żywo w Katowicach. Chłopaki zaklepali sobie miejsce w finałach dzięki zdobyciu statusu legend na Majorze. Obecny skład zespołu wygląda następująco:

 • Jordan Issa „ISSAA„ Murad
 • Hungary Bence „DeadFox„ Böröcz
 • Ukraine Kirill „ANGE1„ Karasiow
 • Turkey Özgür „woxic„ Eker
 • Kazakhstan Abay „Hobbit„ Khasenov

Komentarze

 • Shiriu89, #

  ... A przepraszam o jakiej grze w ogóle mówimy ?

 • Cacek93, #

  A przepraszam, czytamy przed skomentowaniem :)
  Na samej górze:
  Kategoria: GRY GRY KOMPUTEROWE Tematyka: CS:GO E-SPORT

  Skoro pojawia się news na temat transferu tak mało istotnej z punktu widzenia Polaka interesującego się CSGO i esportem to w pierwszej kolejności powinny pojawiać się newsy przykładowo z wynikami naszych rodzimych drużyn. Np. wynik dzisiejszego spotkania VP vs Team Kinguin, albo rezultaty z największych turniejów, np. wygrana Mouz z BIG.

 • Rebelmind, #

  Spektakularny comeback w drugiej połowie...

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.