13 lipca 2017, Wojciech Kulik

W Heroes of the Storm pojawił się Stiukow - zainfekowany admirał

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Free2Play Blizzard Zwiastuny gier MOBA gra sieciowa, Producenci: Blizzard

Nowy bohater gry Heroes of the Storm, Stiukow, nie miał łatwego życia. Gracze mogą teraz pomóc mu powrócić w chwale.

Całkiem niedawno Blizzard świętował drugie urodziny gry Heroes of the Storm, ale wcale nie oznacza to, że wszystkie karty zostały już odsłonięte. Nic z tych rzeczy – najlepszym dowodem na to jest nowa, interesująca postać, która właśnie pojawiła się w jedynej w swoim rodzaju krainie Nexus.

Stiukow – tak nazywa się nowy bohater, Pomocnik, który patogenami przywraca siły witalne swoim towarzyszom oraz ropniami spowalnia oponentów i swoją rozciągliwą ręką potężnie ich odpycha, przez co zatrzymują się dopiero na pierwszej napotkanej przeszkodzie. Oczywiście to tylko część jego umiejętności.

Równie interesująca jest historia admirała, którą przybliża Blizzard: „Aleksiej Stiukow miał trudne życie i jeszcze trudniejszą śmierć. Został zdradzony, zabity, wystrzelony w kosmos, wskrzeszony i zainfekowany, a następnie niemal wyleczony. Wreszcie eksperymentowano na nim i jego infekcja wróciła. Teraz rozsiewa ją w Nexusie”.

Więcej na temat nowej postaci, którą można nabyć za złoto lub klejnoty, możecie dowiedzieć się z poświęconej mu strony oraz z poniższego materiału wideo:

Źródło: Blizzard, Heroes of the Storm PL

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.