26 września 2018, Wojciech Kulik

W Heroes of the Storm rozpoczął się Upadek Królewskiego Płaskowyżu

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Blizzard Zwiastuny gier MOBA gra sieciowa, Producenci: Blizzard

Upadek Królewskiego Płaskowyżu to nowe wydarzenie specjalne, które zostało już udostępnione graczom Hereos of the Storm. Co na nich czeka?

Są tu jacyś fani Heroes of the Storm? Nadszedł czas, by wesprzeć Władczynię Cierni, gdyż Królewskiemu Płaskowyżowi zagraża armia Włady Kruków.

W Heroes of the Storm rozpoczęło się specjalne wydarzenie zatytułowane Upadek Królewskiego Płaskowyżu. Wiąże się z tym (najbardziej rozbudowana w historii) seria zadań, w których graczom przyjdzie bronić się przed armią złożoną z czwórki generałów: Przeklętej Wiedźmy Białowłosej, Widmowej Smoczycy Alexstrazy, Pajęczej Nadzorczyni Malev i Upiornego Rycerza Zarii…

Przy okazji Blizzard odświeżył pole bitwy Ogród Grozy (by bardziej sprzyjało wypełnionym akcją drużynowym starciom) oraz zaktualizował dwie bohaterki: Kerrigan (czyli Królową Ostrzy), która teraz jest w stanie wykonywać nawet bardziej zabójcze kombinacje…

...i Jasnoskrzydłą (a więc Baśniowego Smoka), mogącą pochwalić się większą różnorodnością zarówno w kwestii utrzymywania przy życiu sojuszników, jak i odbierania go wrogom:

Źródło: Blizzard

Komentarze

  • gural23, #

    Hotsik na propsach. I tak ludzie mówić będą że LoL lepszy choć to dwie zupełnie inne gry. Bardzo dobrze że są zmiany

  • JohnyJones, #

    Mi się HotS znudził szybko.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.