14 kwietnia 2017, Wojciech Kulik

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - pierwszy zwiastun filmu

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Star Wars Film

Oto jest! Pierwszy zwiastun wyczekiwanego, ósmego epizodu Star Wars. Film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi wita się z nami tak…

Zaraz przed wielkanocnym weekendem otrzymaliśmy coś świetnego – pierwszy zwiastun ósmego epizodu Star Wars, czyli filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Efektownie – tak otwiera się przed nami film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Zwiastun niewiele zdradza, ale powiedzieć, że warto go obejrzeć, to właściwie jak nie powiedzieć nic. Jeśli uważacie się za fanów Gwiezdnych Wojen, to nie warto, a trzeba to zobaczyć.

Pod względem fabularnym film będzie bezpośrednią kontynuacją Przebudzenia Mocy, które weszło na ekrany kin w 2015 roku. Wciąż niezwykle tajemnicze The Last Jedi pojawi się na dużym ekranie dokładnie 15 grudnia bieżącego roku. 

Od jakiegoś czasu wiemy już, że w roli Luke’a zobaczymy ponownie Marka Hammila. Oprócz niego wystąpią między innymi: Daisy Ridley (Rey), Adam Driver (Kylo Ren), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron) oraz Carrie Fisher, która zdążyła nagrać wszystkie sceny w roli księżniczki Lei. 

Niech moc będzie z wami!

Źródło: DisneyFilmy, The Verge

Komentarze

 • Kenjiro, #

  Ech, znowu ten lalusiowaty Adam Driver, który tak pasuje do roli głównego antagonisty, jak świni siodło.
  Trudno mi nawet sobie wyobrazić jak bardzo musieli by go ucharakteryzować, aby zrobić z niego faceta z jajami...

 • Satanski, #

  Dokładnie. Ten gość to jakiś zaburzony pizduś plastuś, a nie lord sith hehe

 • Snake73, #

  To lord shit.

 • Maciej Słaboszewski, #

  Pierwsza część nowej trylogii mnie nie porwała. Mam nadzieję, że druga nadrobi to z nawiązką.

  Sam trailer za wiele nie pokazał (może to i lepiej), a do grudnia trochę zostało. Zapewne więc dostaniemy jeszcze 2-3 zapowiedzi, które pokażą więcej.

 • kombajn, #

  Mogę ci streścić fabułę drugiej części "nowej" trylogii: Rey odnalazłszy starego mistrza Jedi na odległej odludnej planecie ćwiczy by stać się rycerzem Jedi. W tym czasie jej przyjaciele wpadają w tarapaty. Rey ma wizję że coś im się stanie przerywa szkolenie i rusza na pomoc. W finale starcie na miecze świetlne.

 • Dudi4Fr, #

  Wygląda jak Imperium Kontratakuje v2...

  7 to kopia 4 wiec 8 bedzie kopia 5. Bardziej oczekuje tych 2 filmów z po za sagi, zwłaszcza tym o początku Han'a Solo. A już się mówi że Disney bedzie robić 4 trylogie...

 • Kubba, #

  Jak się okaże, że Kylo Ren jest ojcem Rey to wychodzę z sali kinowej :)

 • Smuga, #

  Jurny z niego 10-latek musiałby być swego czasu.

 • kombajn, #

  Szmoc była z nim ;)

 • ciomasta, #

  Znowu ten laluś który próbuje iść w ślady w Darth Vader`a .
  Nikt i nic nie zastąpi tę Epickość w Ostatnim filmie ŁOTR gdzie Darth Vader pokazal swoją walkę :) Ta muzyka, walka jak prawdziwy Boss :D
  A nie ten piękny laluś ;/ może teraz nie będzie taki piękny bo będzie miał bliznę, ale i tak ciota moim zdaniem.

 • PITUCH1, #

  Jak będzie powiewać nudą jak ostatnia część, i efektami rodem z SyFy, to chyba sobie odpuszczę :(

 • Stashqo, #

  Disney utłukł główną serię poprawnością polityczną i cipowatym Kylo, nie czekam, może obejrzę, ale do kina na pewno nie pójdę. Za to Rogue One (moim zdaniem) był wystarczająco blisko starych dobrych star warsów, naprawdę fajnie się oglądało, teraz dużo bardziej czekam na wszelkie spin-offy niż na kontynuację oryginalnej historii.

 • Pardek, #

  Główna bohaterka (pomijam, że przez Disneya wciśnięta na siłę jako silna i niezależna kobieta xD) zero charyzmy i wygląda jak głupkowate brzydkie dziecko z zerówki, główny antagonista to jakaś cipka, o której wszyscy lada chwilę zapomną i nie będzie nigdy tak kultowy jak DV. MOIM osobistym zdaniem ta najnowsza trylogia to wielkie nieporozumienie.

 • LuziQ, #

  "Efektownie – tak otwiera się przed nami film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jed. "

  "Jedi" ;)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.