17 lipca 2017, Wojciech Kulik

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zza kulis

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Star Wars Film

Dzięki uprzejmości Disneya zaglądamy za kulisy filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – ósmej części kochanej przez miliony fanów serii.

15 grudnia na ekrany kin wejdzie ósmy epizod sagi Star Wars. Zatytułowany Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi i wyreżyserowany przez Riana Johnsona film wciąż jest owiany tajemnicą, a pierwszy zwiastun niewiele zdradził. Niedużo dowiadujemy się też z materiału zza kulis, co wcale jednak nie oznacza, że nie warto go obejrzeć.

Filmik jest oficjalny – pochodzi wprost od wytwórni Disney. Przedstawia kluczowych dla tej części aktorów na planie, jak i poza nim. Widzimy między innymi Daisy Riley (ogrywającą Rey), Johna Boyegę (w roli Finna) oraz Oscara Issaca (wcielającego się w rolę Poe Damerona). 

Sam reżyser zapowiada z kolei, że Ostatni Jedi może być dla fanów Gwiezdnych Wojen miejscami „szokujący”, choć będą to oczywiście stuprocentowe Gwiezdne Wojny. Szczegóły fabularne wciąż jednak pozostają nieznane. I może to i dobrze. Tymczasem zapraszamy na seans:

Źródło: Disney

Komentarze

 • PITUCH1, #

  Ostatnia część jest taka męcząca , że do dzisiaj zostało mi połowę filmu.

 • Eternal1, #

  No racja, "7-mka" jest specyficzna.
  Niemniej off-spin w postaci Łotr 1 jest IMO genialny a przecież tworzyli go Ci sami ludzie, jest więc szansa że kolejna część głównego wątku fabularnego poniesie poziom Łotr-a 1.

  A Carrie Fisher? Niestety księżniczka Leia w zeszłym roku opuściła Ziemski wymiar :(
  Jak jej śmierć wpłynęła na scenariusz kolejnej część?
  O ile kojarzę, Carrie zmarła w czasie kręcenia filmu (w samolocie, nie na planie).

 • Mkomp, #

  Daisy i John będą mieć dzieci - mnóstwo małych brązowych Jedi.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap