6 czerwca 2018, Paweł Maziarz

G.Skill Trident Z RGB Royal - pamięci na których można zawiesić oko

Kategoria: Komputery Podzespoły Pamięć RAM, Tematyka: G.Skill DDR4 Computex 2018, Producenci: G.Skill

Nowa seria przede wszystkim przypadnie do gustu entuzjastom, którzy zwracają uwagę na wygląd podzespołów komputerowych.

Pamięci G.Skill Trident Z RGB bez wątpienia zaliczają się do najefektowniejszych modułów dostępnych na rynku. Producent postanowił jednak pójść o krok dalej i podczas targów Computex 2018 zaprezentował moduły Trident Z RGB Royal.

Dokładna specyfikacja nowych pamięci nie została ujawniona, ale w tym przypadku chyba nie jest ona aż tak istotna. W nowej serii przede wszystkim chodzi o wygląd.

Producent zastosował aluminiowy radiator z chromowanym wykończeniem, a całość dodatkowo przyozdobiono kryształowym podświetleniem RGB LED. Całość prezentuje się fenomenalnie – zerknijcie zresztą na wideo poniżej.

Cena i dostępność pamięci jeszcze nie została ujawniona. Można jednak podejrzewać, że seria Trident Z RGB Royal znajdzie spore grono zwolenników (szczególnie wśród klientów zwracających uwagę na wygląd sprzętu).

Źródło: G.Skill

Komentarze

  • Smuga, #

    Jakoś wolę oryginalne Tridenty, to takie w sumie niewiadomo co.

  • Doctor, #

    Wszystko fajnie... tylko że i tak nie zauważy się różnicy między wykończeniem standardowym a zaprezentowanym tutaj, o ile nie będzie się patrzeć na PC-ta z odległości 20cm.

  • Makkk, #

    Dla kogoś, kto tak jak ja ma PC na biurku takie pamięci to fajna sprawa. Naprawdę ładnie wyglądają. Zakładam, że ta górna osłona ledów imitująca kamienie szlachetne rozproszy światło w nieco inny sposób niż reszta tego typu sprzętu, co pewnie da dodatkowe wrażenia wizualne ;)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.