12 marca 2018, Mateusz Tomczak

Grand Theft Auto V: Premium Edition coraz bliżej

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Rockstar Grand Theft Auto gra akcji, Producenci: Rockstar

W ostatnich dniach nasilają się doniesienia na temat Grand Theft Auto V: Premium Edition. Premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej w kwietniu.

Patrząc na wyniki sprzedaży gry Grand Theft Auto V można dojść do wniosku, że mało kto jeszcze po nią nie sięgnął. Nieliczni niezdecydowani otrzymać mogą wkrótce argument ku temu, aby jednak dołączyć tę grę do swojej kolekcji.

Od pewnego czasu pojawiają się sugestie na temat Grand Theft Auto V: Premium Edition, a w ostatnich dniach mocno się nasiliły. Portal Kotaku poinformował dziś, iż otrzymał potwierdzenie z kilku źródeł i może z dużym przekonaniem zaryzykować stwierdzenie, że Grand Theft Auto V: Premium Edition powstaje i zadebiutuje w najbliższej przyszłości.

Kiedy dokładnie? Wcześniejsze przecieki mówiły, że już 23 marca. Wedle Kotaku poczekać trzeba będzie chwilę dłużej, Rockstar przesunąć miał premierę na kwiecień.

Nic nie wskazuje na to, aby Grand Theft Auto V: Premium Edition zawierało nową zawartość. Pakiet składać ma się z Grand Theft Auto V oraz wszystkich przygotowanych przez twórców dodatków, łącznie z ostatnim Criminal Enterprise Starter Pack.

Wkrótce powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi. Grand Theft Auto V: Premium Edition trafi najprawdopodobniej na PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Kotaku

Komentarze

 • battery 76, #

  Ja jeszcze nie grałem w 5, 3, vice city i gta4 z dlc też też nie skończyłem.

 • KENJI512, #

  Uff, już się bałem że gta V zrobili remaster...

 • Hans Olo, #

  W sumie wersja PC to już jest remaster :P. Na PS3 nie było widoku FPS.

 • LuckyNumber8, #

  Racja, wersja na PC wygląda nawet lepiej względem PS4/xbox one, a w dodatku nie ma problemów z input lagiem. GTA5 na PS4 nie jest dla mnie wcale grywalne, input lag jest wyraźnie większy nawet względem wersji na xbox 360 i ps3.

 • xchaotic, #

  dodali by jakis content do single player to bym chetnie zaplacil. Nie mam z kim i kiedy grac w multi..

 • SirMichael, #

  dokładnie tak, jakby dali coś na miarę Ballady Geja Tonego to bym brał od razu a tak to co.. Grę przeszedłem kilka razy, multi trochę pograłem aż mi się znudziło użeranie się z cziterami i tyle koniec a do gta 4 to wracam regularnie cały czas.

 • Hans Olo, #

  Ale że co tu jest do zapowiadania? Reedycja gry? Kpina jakaś.

 • PITUCH1, #

  kotlet :( kolejny

 • KORGAN, #

  Za to jak redzi wydają po raz enty Wiedźmina 3 to się nie burzycie :D!

 • Silver, #

  Wspieramy polską przedsiębiorczość ;)

 • SirMichael, #

  bez sensu... rockstar i taki skok na kasę. Co się dzieje.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)