16 kwietnia 2018, Wojciech Kulik

Pożądane gry przecenione na GOG-u

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Promocje GOG

Przez najbliższy tydzień na platformie GOG trwać będzie wyjątkowa promocja – przecenionych zostało ponad 150 tytułów, które najczęściej znajdują się na listach życzeń użytkowników.

Platforma GOG umożliwia użytkownikom dodawanie gier do „list życzeń”. Jej właściciele utworzyli ranking najczęściej znajdujących się tam tytułów i ponad 150 „najwyżej notowanych” produkcji przecenili nawet o 85 proc.

Do 23 kwietnia „marzenia graczy” dostępne są w obniżonych cenach. Najczęściej lądującą na liście życzeń produkcją jest Wiedźmin 3: Dziki Gon, który w Edycji Gry Roku został przeceniony o 60 proc. Dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i wino dostępne są natomiast za połowę ceny.

Drugie i trzecie miejsce to Planescape: Torment (tańszy teraz o 67 proc.) oraz Baldur’s Gate II w edycji rozszerzonej (z rabatem 75 proc.). Na liście znajdują się także Divinity: Original Sin II (-15 proc.) i pierwsza część serii (-66 proc.), Darkest Dungeon (-60 proc.), SUPERHOT (-50 proc.), Shadow Warrior 2 (-50 proc.) czy Deus Ex (-85 proc.).

Jak napisali właściciele platformy, „najwyższa pora zamienić listę życzeń na listę gier w bibliotece”. Jeśli jesteście chętni na taką zamianę, to pełną ofertę znajdziecie na stronie GOG.com.

Źródło: GOG

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.