9 marca 2018, Wojciech Kulik

Słuchawki i głośniki w jednym od Goclever

Kategoria: Komputery Peryferia Ciekawostki Gadżety Słuchawki, Tematyka: Głośniki bezprzewodowe Głośniki bluetooth Goclever Słuchawki Bluetooth słuchawki bezprzewodowe, Producenci: Goclever

Goclever Sound Club Urban Premium – pod tą przydługawą nazwą kryje się bardzo ciekawe urządzenie. Jest to mianowicie sprzęt, który łączy w sobie bezprzewodowe słuchawki i głośniki.

Pewnie każdemu choć raz zdarzyło się skorzystać ze słuchawek jak z głośników, ale to jedynie z „przymusu”. Tymczasem Goclever Sound Club Urban Premium to urządzenie stworzone właśnie do takiego zastosowania.

Goclever Sound Club Urban Premium to słuchawki na każdą okazję

Sound Club Urban Premium polskiego producenta to przede wszystkim bezprzewodowe słuchawki wykorzystujące łączność Bluetooth 4.2 (co zapewniać ma zasięg 10 m). Ich moc wyjściowa to 2 x 3 W, a pasmo przenoszenia: 90 Hz – 18 kHz. Dodatkowo, jak zapewnia producent, „wykończone ekologiczną skórą nauszniki dobrze przylegają do uszu, redukując dźwięki dochodzące z zewnątrz”.

Goclever Sound Club Urban Premium słuchawki

Dużymi atutami urządzenia mają być: długi czas pracy (do 7 godzin słuchania muzyki) oraz czytnik kart microSD i wbudowane radio FM, a więc rozwiązania umożliwiające słuchanie muzyki bez połączenia ze smartfonem. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie brakuje też gniazda AUX, umożliwiającego nawiązanie łączności przewodowej. Najważniejsze jest jednak coś innego…

Bezprzewodowe słuchawki i głośniki w jednym urządzeniu

Słuchawki Sound Club Urban Premium od Goclever mają nauszniki o obracanej konstrukcji oraz są wyposażone w system Globe Sound modyfikujący sposób emisji dźwięku. Oznacza to, że wystarczy kilka ruchów i kilka chwil, by urządzenie to mogło stać się bezprzewodowymi głośnikami, pozwalającymi cieszyć się muzyką czy to w domu, czy w plenerze.

Czas pokaże, czy to rozwiązanie zdaje egzamin. Jeśli chcecie się o tym przekonać sami, słuchawki Goclever Sound Club Urban Premium może kupić za 179 złotych. W zestawie, oprócz urządzenia, znajdują się przewody AUX i USB (do ładowania) oraz pokrowiec.

Źródło: Goclever

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)