10 czerwca 2019, Mateusz Tomczak

Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Pro na renderach

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Samsung Galaxy Samsung, Producenci: Samsung

Smartfony mają posiadać wyświetlacze Dynamic AMOLED o zakrzywionych krawędziach, z frontowymi aparatami umieszczonymi pośrodku ekranu. Niestety, wiele wskazuje na to, że producent zamierza zrezygnować ze złącza słuchawkowego.

Skoro smartfony Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10e na dobre zadomowiły się już na rynku, to mało kogo dziwić będzie zwiększająca się ilość doniesień na temat nadchodzących nowości z serii Galaxy Note.

I liczba mnoga nie jest przypadkowa. Coraz więcej wskazuje bowiem na to, iż w tym roku koreański producent zaprezentuje dwa modele ze swojej biznesowej (chociaż ostatnio tego typu określenia padają rzadziej) serii - Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Pro. Smartfony będą do siebie bardzo podobne w kwestii stylistyki, mają posiadać wyświetlacze Dynamic AMOLED o zakrzywionych krawędziach, z frontowymi aparatami umieszczonymi pośrodku ekranu (nie notch, ale wcięcie na wzór tego z Galaxy S10). W Galaxy Note 10 wyświetlacz powinien mierzyć 6,3 cala, a w Galaxy Note 10 Pro aż 6.75 cala.

Galaxy Note 10 Pro

Jednocześnie Galaxy Note 10 Pro będzie (o ile sprawdzą się publikowane przecieki) nieco bardziej zaawansowany pod względem możliwości fotograficznych. Ma powiadać poczwórny aparat główny w konfiguracji 12 Mpix f/1.5-2.4 + 12 Mpix f/2.4 + 16 Mpix f/2.2 + ToF 3D (w Galaxy Note 10 zabraknie „oczka” ToF 3D).

Należy spodziewać się elementu charakterystycznego dla tej serii urządzeń, a więc rysika S Pen. Niestety dla wielu niepokojąco brzmią doniesienia, iż producent zamierza zrezygnować ze złącza słuchawkowego.

Premiera Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Pro odbędzie się najprawdopodobniej w sierpniu.

Źródło: pricebaba

Komentarze

  • dzejsonista, #

    paskudny kloc z dziurą w ekranie i bez jacka. podziękuję

  • HardCorak, #

    Brak jacka już się robi standardem więc radzę się przyzwyczaić bo niedługo może nie być już żadnego nowego smartfona z nim.

  • ahael, #

    Jak dobrze mieć S9+. Ma wszystko co trzeba i bez tych okr9pnych dziur co zabierają ekran.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)