11 lutego 2019, Paweł Maziarz

Galax GeForce GTX 1660 Ti - pudełko uchwycone na zdjęciach

Kategoria: Komputery Podzespoły Karty graficzne, Tematyka: Nvidia Nvidia GeForce GeForce GTX Nvidia Turing, Producenci: Nvidia

Wygląda na to, że producenci już są przygotowani do premiery nowej karty graficznej Nvidii. Swój model opracowała również firma Galax.

Coraz większymi krokami zbliża się premiera karty graficznej Nvidia GeForce GTX 1660 Ti. Potwierdził to również jeden z użytkowników serwisu Reddit, który ma dostęp do kart i opublikował zdjęcia opakowania autorskiego modelu od firmy Galax (dawniej Galaxy).

Opublikowane zdjęcia potwierdzają wcześniejsze przecieki odnośnie specyfikacji – karta bazuje na architekturze Turing i dysponuje pamięcią wideo typu GDDR6.

Galax GeForce GTX 1660 Ti

Co prawda na zdjęciach nie ujęto samej karty, ale wiemy, że wykorzystuje ona chłodzenie z dwoma wentylatorami oraz dysponuje trzema rodzajami wyjść wideo: DVI-D, HDMI i DisplayPort.

Galax GeForce GTX 1660 Ti

Pozostało jedynie przypomnieć, że GTX 1660 Ti ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym tygodniu. Sugerowana cena karty to podobno 279 dolarów.

Źródło: Reddit

Komentarze

 • -zxc-, #

  jakie piękne pudełko! XD ...ludzie są dziwni ;)

 • BrumBrumBrum, #

  hehe, szkoda że nie render pudełka :D

 • Wenezo, #

  Pudełkowy zawrót głowy:D

 • Geriavit, #

  Gdzie je można zamowic? Wziąłbym sobie ze 4 w przedsprzedaży. Ile fpsów takie pudełko wyciąga w pasjansie?

 • malcolmx, #

  Panie Pawle - czy nie wstyd Panu podpisywać się pod takim artykułem? Śmietnik.

 • Geriavit, #

  Bez przesady. Po pierwsze jest się z czego pośmiać, a po drugie jest to jakieś potwierdzenie dotychczasowych przecieków odnośnie specyfikacji.

 • BrumBrumBrum, #

  no to niech w artykule będzie "mamy kolejny przeciek dot. specyfikacji, znaleźliśmy informacje na pudełku".

  za to art gloryfikuje kawałek zadrukowanej tektury :)

 • BonzoCLS, #

  News roku :D:D Zaraz wleci kolejny hit pokroju : "przecieki donoszą ze swoje wersje przygotowuje również MSI, ASUS i Gigabyte!" :D

 • kitamo, #

  "Uchwycone zostały takze ich pudełka" i pyk nastepne 3 artykuły :)

 • SRBPL, #

  Kiedy w końcu dacie testy pudełek!?!?

 • JanuszJestem, #

  To jeszcze ja dopytam - kiedy pudełko będzie w komparatorze?

 • Makkk, #

  Szkoda, że Galax(y) nie jest już u nas dostępny. Miałem od nich kiedyś GeForce'a 8600 GE i był solidnie wykonany. Zawsze to jakiś kolejny producent, a przez to i większy wybór między niereferentami.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.