12 stycznia 2016, Paweł Maziarz

Fujitsu oficjalnym dystrybutorem serwerów Oracle SPARC w Polsce

Kategoria: Komputery Serwery Technologie i Firma, Tematyka: Fujitsu Oracle, Producenci: Fujitsu

Od nowego roku Fujitsu jest jedynym dystrybutorem serwerów SPARC w Polsce - zainteresowani mogą się do niego zwracać o wycenę rozwiązań Oracle.

Oracle - serwery SPARC

Koncern Fujitsu jest globalnym partnerem strategicznym firmy Oracle, a także producentem serwerów SPARC M10 – obok dotychczasowo oferowanych usług instalacji, wsparcia i utrzymania, producent zdecydował się otworzyć działalność dystrybucyjną serwerów Oracle z linii SPARC na naszym rynku.

Od 1 stycznia firma Fujitsu stała się jednym z trzech partnerów firmy Oracle w zakresie „field delivery partner” w Polsce, oferując swoim partnerom kompleksowe rozwiązania jako dystrybutor z wartością dodaną.

Oznacza to, że wszyscy autoryzowani partnerzy Oracle mogą zwracać się o wycenę serwerów SPARC bezpośrednio do Fujitsu. Warto również wspomnieć, że Fujitsu - jako jedyny dystrybutor w Polsce - posiada kompetencje i autoryzację do świadczenia usług w tym obszarze.

Źródło: Fujitsu

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.