21 grudnia 2018, Mateusz Tomczak

For the Creed - Assassin's Creed łączy się z For Honor

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Assassin's Creed Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Ubisoft

Crossover zakrojony jest na dość szeroką skalę i obejmuje kilka elementów. Na posiadaczy For Honor czekają ciekawe atrakcje.

For Honor, a zwłaszcza seria Assassin's Creed to ważne pozycje w ofercie studia Ubisoft. Połączenie tych tytułów wydaje się zatem bardzo ciekawym pomysłem.

Gracze bawiący się przy For Honor mogą cieszyć się czasowym wydarzeniem For the Creed. Jak sugeruje nazwa jest ono związane z serią Assassin's Creed. Crossover zakrojony jest na dość szeroką skalę i obejmuje kilka elementów.

Przed szereg wysuwa się zmodyfikowany tryb Dominion, ale oprócz tego liczyć można na dodatkowe mapy, bronie, stroje, animacje oraz jednego z najlepiej znanych bohaterów serii Assassin's Creed - Ezio Auditore.

For the Creed

Wydarzenie For The Creed dostępne jest na wszystkich platformach docelowych For Honor, a więc na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Potrwa do 10 stycznia.

Poniżej możecie zobaczyć materiały wideo przybliżające atrakcje przygotowane przez producenta.


Źródło: Ubisoft Polska, Ubisoft North America

Komentarze

  • Yamaraj6, #

    Podoba mi się taka akcja, szanuje.

  • kabanosek, #

    Same but different, but still same.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.