4 czerwca 2018, Wojciech Kulik

Mały, przenośny telewizor „w razie czego” od firmy Ferguson

Kategoria: RTV Telewizory Ciekawostki Gadżety, Tematyka: Ferguson, Producenci: Ferguson

Ferguson PHT2-10 to 10-calowy telewizor, który można mieć zawsze przy sobie. Dzięki temu nie przegapi się żadnej ważnej transmisji, niezależnie od tego, gdzie się akurat w danym momencie przebywa.

Szef nie dał wolnego, znajomi zapraszają na grilla, a może po prostu nie ma się ochoty kisić się w domu, gdy za oknem przyświeca słońce… W każdym z tych przypadków dobrym rozwiązaniem może okazać się przenośny telewizor do oglądania meczów i filmów. Takim właśnie urządzeniem pochwalił się ostatnio Ferguson.

Ferguson PHT2-10 to nieduży, bo 10-calowy telewizor. Taka przekątna ma za to pozytywny pływ na mobilność urządzenia. Rozdzielczość 1024 x 600 pikseli powinna okazać się wystarczająca i pozostaje mieć nadzieję, że to samo będzie można powiedzieć o będącej częścią zestawu antenie.

Ferguson PHT2-10 TV

Ten przenośny telewizor został wyposażony w tuner DVB-T/T2 i pozwala nagrywać materiały wideo do obejrzenia później (funkcja PVR). Dodatkowo umożliwia odtwarzanie plików filmowych MPEG-2 i MPEG-4, także z napisami. Wspomnijmy też o 2-watowym systemie audio i ładowarce samochodowej w zestawie.

I może jedynie zaskakiwać fakt, że premiera rynkowa tego urządzenia została zaplanowana dopiero na lipiec. Jeśli więc chodzi o najbliższe piłkarskie święto, w plenerze trzeba będzie chyba postawić na zwykłego laptopa i oglądać Mundial 2018 online.

Źródło: Ferguson

Komentarze

 • miedzianek, #

  'telewizor do oglądania meczów i filmów'

  Nie wiedziałem, że są nowe podkategorie telewizorów :D

 • puchatek2, #

  Gratuluję rozdzielczości, idzie futbol w 4k a tutaj taka padakę dają

 • baca130, #

  To Ty na 10″ chcesz 4k? Do zwykłego oglądania jest wystarczający, Choć mogli podciągnąć do 720p.

  Ale ja i tak wolałbym Tablet z przejściówką tunera.

  Teraz są tak tanie, że jeden 7″ służy mi jako GPS + 2 na zagłówkach foteli do oglądania filmów podczas jazdy, bardzo przydatne jak się jedzie w dłuższą drogę np do Rotterdamu 13h jazdy i nie wie się co robić.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)