6 marca 2018, Mateusz Tomczak

Far Cry 5 z edytorem Far Cry Arcade

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Far Cry Zwiastuny gier strzelanina DLC, Producenci: Ubisoft

Far Cry Arcade to narzędzie dla kreatywnych, które powinno zapewnić Far Cry 5 dłuższe życie. Każdy będzie mógł dokonać modyfikacji gry, wzbogacić ją o dodatkowe elementy.

Chociaż o Far Cry 5 powiedziano i napisano już wiele, Ubisoft jest jeszcze w stanie zaskakiwać. Dziś zapowiedział, iż gra zawierać będzie Far Cry Arcade.

To specjalny edytor, platforma, dzięki której każdy będzie mógł dokonać modyfikacji gry, wzbogacić ją o dodatkowe elementy. Far Cry Arcade pozwoli przygotowywać misje do zabawy w pojedynkę, w kooperacji oraz w trybie wieloosobowym. Przy projektowaniu wykorzystywać można będzie nie tylko elementy z Far Cry 5, ale również innych gier tego producenta - Far Cry 4, Far Cry Primal, a także Assassin's Creed IV: Black Flag, Assassin's Creed oraz Watch Dogs.

Dzięki temu można będzie do maksimum wykorzystać swoją kreatywność, nie zabraknie możliwości dzielenia się efektami prac ze społecznością. Najdokładniej Far Cry Arcade przybliżą jednak sami twórcy, dlatego oddajmy im już głos.

„Wskocz w bogaty i różnorodny świat Far Cry Arcade by grać na mapach stworzonych przez najbardziej aktywnych członków społeczności Far Cry. Dostępne tryby to misje dla samotnego gracza, kooperacja z przyjacielem oraz tryb wieloosobowy 6 vs 6.”


To nie wszystko. Opublikowany został również zwiastun promujący przepustkę sezonową i dodatki, jakie wydane zostaną jakiś czas po premierze. Tę, przypomnijmy, zaplanowano na 27 marca.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

 • Ladros, #

  Wietnam - taki materiał, żeby umiejscowić w nim akcję pełnoprawnej części...
  Czyja to wina, że mamy coraz mniej poważnych i dojrzałych tytułów - społeczeństwa czy producentów?

 • mesjan, #

  Poważnie to się w trumnie leży a gra służy do celów rozrywkowych.

 • Michał 06, #

  Ten far cry wygląda jak na ps3

 • oxygen3, #

  Chyba wersja na konsole :)

 • Skeletor, #

  Ale pikseloza na tej konsoli, matko jedyna...

 • rasiaknorris1, #

  Animacja więźnia w klatce jak go uwalniamy jest identyczna jak fc3. Dobrze pamiętam?

 • tuna007, #

  ubisoft produkuje smieci , zadna gra niejest grywalna

  zenujace

 • ryzzz, #

  Miałem ochotę strasznie wesprzeć Francuzów ale po wczorajszym wydaniu operacji Chimera do RainbowSix Siege
  zmieniłem zdanie. Zamiast naprawiać tą grę jest jeszcze bardziej zepsuta niż przed updatem. Może i ciekawy ten Far Cry 5, ten tryb Arcade ale nie zapłacę za coś co pewnie będzie mieć masę bugów, a grafika będzie inna niż oczekiwaliśmy(to mają opanowane do perfekcji).

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)