11 lipca 2018, Mateusz Tomczak

Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie z datą premiery

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Far Cry strzelanina DLC Kiedy premiera, Producenci: Ubisoft

Ubisoft kontynuuje rozwój Far Cry 5. Tym razem akcja rozgrywać będzie się na Czerwonej Planecie.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, Ubisoft kontynuuje rozwój Far Cry 5. Poznaliśmy datę premiery drugiego dużego rozszerzenia - Uwięzieni na Marsie.

Udostępnione zostanie ono już 17 lipca. Trafi na wszystkie platformy docelowe Far Cry 5, a więc PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Cenę ustalono na 49,99 złotych. Wypada w tym momencie przypomnieć, że jest to jeden z dodatków wchodzących w skład Przepustki Sezonowej.

Czego spodziewać się po nadchodzącym rozszerzeniu? Uwięzieni na Marsie, zgodnie z tym co sugeruje nazwa, przedstawi wydarzenia rozgrywające się na Czerwonej Planecie. Głównym bohaterem będzie tutaj Nick Rye, który otrzyma zadanie uporania się z marsjańskimi pajęczakami. Klimaty science-fiction objawią się tutaj nie tylko miejscem akcji. Rozszerzenie przyniesie też nowe bronie i gadżety (m.in. plecaki odrzutowe).


Uwięzieni na Marsie to drugi z trzech dużych dodatków do gry. Trzeci zadebiutuje w sierpniu.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.