17 lipca 2017, Wojciech Kulik

Far Cry 5 to gra na około 20 godzin

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Far Cry strzelanina gra akcji, Producenci: Ubisoft

Długość rozgrywki będzie zależała od naszego podejścia do niej. Far Cry 5 będzie w stanie zapewnić rozrywkę nawet na dwa razy więcej godzin.

Jeśli nie lubicie za bardzo zwiedzać i przechodząc grę koncentrujecie się przede wszystkim na wykonywaniu kolejnych misji, to powinniście zarezerwować sobie kilkanaście godzin. Jeżeli jednak jesteście ciekawi otaczającego was świata, to może wam się przydać nawet dwa razy więcej czasu. Uśredniając jednak przejście gry Far Cry 5 zajmie około 20 godzin. Tak sugeruje Drew Holmes z Ubisoftu, który odpowiada za opowieść.

Najnowsza odsłona serii gier akcji zapewni więc rozrywkę na kilka wieczorów. W czasie tych 20 godzin poznamy historię niebezpiecznej sekty – „Bramy Eden”, na którego przywódcę (i jego następców) przyjdzie nam zapolować. 

Oczywiście wspominany przez Holmesa czas dotyczy samej kampanii fabularnej, a właściwie jej głównego wątku. Do tego ekipa Ubisoftu przygotowuje szereg misji pobocznych, które – jeśli będziemy mieli ochotę je wykonywać – wydłużą czas rozgrywki nawet o kilkanaście godzin. Pod tym względem gra będzie podobna do swoich poprzedniczek z serii Far Cry.

Na to wszystko musimy jednak jeszcze trochę poczekać, bo – przypomnijmy – premiera Far Cry 5 na PC, PlayStation 4 i Xbox One planowana jest na 27 lutego 2018 roku.

Źródło: GamingBolt

Komentarze

 • Zwis88, #

  Coś wyczuwam że będzie to marna część, i raczej się już pomysły na FC kończą.

 • sabaru, #

  A większość misji będzie polegać na jeździe z punktu a do b i likwidowaniu wrogich jednostek.

 • Michał 06, #

  będzie polegała na przejmowaniu punktów widokowych :P

 • Snack3rS7PL, #

  Ile można to ciągnąć w końcu? Podobnie z Asasynem Kretem.

 • PITUCH1, #

  ja już dawno pisałem FC się skończył przy 4ce

 • Zwis88, #

  Trójka to było WOW - zwłaszcza w kontraście z w sumie kasztaniastą dwójką, Czwórka to było: hej znam już wszystko ale tu jest ładniejsze i jeszcze bardziej z pompą, w sumie dobre, primal to było ziewanie i uczucie że wszystko już znam tylko tu jakby mniej i gorzej, a po obejrzeniu trailera piątki to nawet nie jestem ciekawy co to będzie za gra, zwyczajnie przejdę pewnie jak będzie w przecenie na uplay za jakieś 40 zł z seasonpassem i tylko pod warunkiem że w przecenie nie będzie obok nic ciekawszego

 • PITUCH1, #

  Primal to bylo 30 min, pooooooobiegałem i thanks, jakbym chciał nabijać kilosy to bym sobie Arma'e zarzucił ....

 • Dragonik, #

  Far cry skończyl się na 3 a reszta to kopiuj wklej

 • Raider0001, #

  Właśnie apropo godzin gry sprawdziłem Overwatch: 463 na liczniku, jedyne gry które pobiły taki wymiar kiedykolwiek to Diablo 3 i wcześniej Heroes of might and magic 2 i 3.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap